Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/

Knihy

CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice anglického jazyka pro SŠ - AJ - Eurolingua. Moderní učebnice angličtiny určena pro výuku na SŠ a v jazykových kurzech. Respektuje požadavky studentů i učitelů na systematický výklad gramatiky založený na porovnání s češtinou i potřebu atraktivního autentického materiálu k udržení motivace. Učebnice se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/ koupíte i tady

Specifikace CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 318 Kč

Publikace: eurolingua English 2 CD /2ks/. Audio na dvou samostatných CD obsahuje nahrávky všech poslechových i čtecích textůpísněfonetická cvičení na výslovnost i intonaci Publikace: eurolingua English 2 CD /2ks/. ... a dál?

Produkt CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/

CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/ - parametry

Název produktu: CD Eurolingua English 2 - CD /2ks/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 369 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice anglického jazyka pro SŠ - AJ - Eurolingua. Moderní učebnice angličtiny určena pro výuku na SŠ a v jazykových kurzech. Respektuje požadavky studentů i učitelů na systematický výklad gramatiky založený na porovnání s češtinou i potřebu atraktivního autentického materiálu k udržení motivace. Učebnice se zaměřuje na situace z běžného života, od počátečních fází výuky umožňuje funkční komunikaci a zároveň nenásilně integruje reálie anglicky mluvících zemí. Jedinečnou součástí knihy jsou oddíly Learning to learn, které přinášení poznatky a procvičení různých studijních i komunikačních strategií a učí studenta převzít sám zodpovědnost za své vzdělání. Ve čtyřech dílech dovede učebnice studenty od začátečníků po úroveň středně pokročilých, tedy od úrovně A1 po úroveň B2 SERR. Je vhodná i pro přípravu k maturitě základní úrovně. Nahrávky jsou namluveny rodilými mluvčími britskou i americkou angličtinou. Kromě metodické příručky, která podává podrobnější informace učitelům, je k dispozici také studijní příručka, určena pro studenty a podávající souhrnný pohled na nejdůležitější oblasti: gramatiku, slovní zásobu a studijní techniky. K 1. a 2. dílu je k dispozici pracovní sešit, který je určený pro všechny, kteří si chtějí učivo obsažené v učebnici dále procvičovat. Publikace: eurolingua English 2 CD /2ks/. Audio na dvou samostatných CD obsahuje nahrávky všech poslechových

i čtecích textůpísněfonetická cvičení na výslovnost

i intonaci Publikace: eurolingua English 2 CD /2ks/. ISBN: CD 1016EAN: 8594022780627Rozsah: 110 min. Audio na dvou samostatných CD obsahuje nahrávky všech poslechových i čtecích textů písně fonetická cvičení na výslovnost i intonaci Angličtina pro střední a jazykové školy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.