Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd

Knihy

Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vydání třídílného učebnicového souboru Ven je určeno pro starší dospívající a dospělé studenty na středních a jazykových školách (k dispozici 1. a 2. díl, 3. díl se připravuje) nová verze je přehledně uspořádaná a moderně graficky zpracovaná, více pozornosti je upřeno na využití konverzace a rozšíření znalostí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd koupíte i tady

Specifikace Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 191 Kč

Zeszyt ćwiczeń zawiera dodatkowe zadania, dzięki którym można utrwalić zagadnienia gramatyczne poruszane w podręczniku. Do książki dołączona jest płyta CD audio z nagraniami. ... a dál?

Produkt Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd

Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd - parametry

Název produktu: Castro F.: Nuevo ven 2 libro de ejercicios+cd
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 285 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vydání třídílného učebnicového souboru Ven je určeno pro starší dospívající a dospělé studenty na středních a jazykových školách (k dispozici 1. a 2. díl, 3. díl se připravuje) nová verze je přehledně uspořádaná a moderně graficky zpracovaná, více pozornosti je upřeno na využití konverzace a rozšíření znalostí reálií, výklad mluvnice je systematicky uspořádaný, za ním následuje přehledné a názorné procvičení jevů pro lepší orientaci i motivaci studentů, vhodným výběrem situací a užitečnou slovní zásobou již od první lekce probíhá nácvik porozumění slyšenému každá lekce je rozdělena na dvoustrany A, B a C, dvoustrany A a B jsou věnovány ukázkám jazyka, porozumění mluvenému a procvičování na mikrodialozích,dvoustrana oddílu C se zaměřuje na výslovnost, pravopis, rozšíření slovní zásoby, mluvnické jevy, závěr každé lekce dává prostor pro různé aktivity, poznávání reálií a získávání interkulturního přehledu, pro studenty je přitažlivé i zařazení moderní technologie a práce s internetem, metodická příručka obsahuje text učebnice s metodickými pokyny, přepis nahrávek z učebnice a pracovního sešitu + 30 stran doprovodných aktivit pro poslech s porozuměním (kopírovatelné materiály a testovací formuláře), vztahující se jak ke všem 15 lekcím, tak k vloženému CD audio "Voces de Latinoamérica", které obsahuje 15 komunikativních situací-dialogů z každodenního života, ve kterých rozmlouvají postavy ze Španělska, Argentiny, Mexika, Kuby, Kolumbie a jiných hispanoamerických zemí, kolektiv autorů Ven nuevo reagoval na požadavky a doporučení kladené "Institutem Cervantes" pro výuku španělštiny v rámci Evropské unie a odpovídá standardům Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (všechny 3. díly pokrývají stupeň B2/C1), každý díl má učebnici, pracovní sešit, metodickou příručku s CD audio "Voces de Latinoamérica", CD audio nebo AK k pracovnímu sešitu a učebnici a videokazetu. Vzhledem k obtížnosti 1. dílu pro začátečníky bez české podpory, připravujeme samostatnou Studijní příručku v češtině. Bude zahrnovat český přehled základních mluvnických jevů probíraných v 1. díle, španělsko-český terminologický slovníček a abecední španělskočeský slovníček podle jednotlivých lekcí. Než bude Studijní příručka k dispozici můžeme doporučit učitelům a studentům, v případě potřeby češtiny při výuce či studiu doma, pracovní sešit-české přepracování k původnímu Ven 1. Tento sešit obsahuje rozšířený český výklad mluvnice, prohloubený v různých lekcích dle obtížnosti vykládaného jevu, slovníčky a četná cvičení k probírané látce, včetně rejstříku gramatických termínů, který je pro začátečníky velkou pomocí. Zeszyt ćwiczeń zawiera dodatkowe zadania, dzięki którym można utrwalić zagadnienia gramatyczne poruszane w podręczniku. Do książki dołączona jest płyta CD audio z nagraniami. Výhodná nabídka Nuevo Ven 2 - Libro de Ejercicios + CD - od vydavateľ neuvedený v kategorii knihy > | za cenu 289,00 Kč! Publikace: Ven nuevo 2 PS + CD - CASTRO, F.. Publikace: Ven nuevo 2 PS


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.