Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Carson Morton: Mona Lisa

Próza - beletrie

Carson Morton: Mona Lisa

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mona Lisa - Carson Morton. Frida Kahlo, mexická malířka a významná kulturní osobnost, po otci německého původu, v dětství zmrzačená obrnou a ve věku osmnácti let téměř smrtelně zraněná, žila život plný extrémů. Vzala si za muže další klíčovou osobnost mexického kulturního života, malíře Diega Riveru, s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79199
skladem

Jaké má kniha
Mona Lisa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Carson Morton: Mona Lisa

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 299 Kč

Co by mohlo být výnosnější než krádež nejznámějšího obrazu světa? A právě tohle je plán, který se zrodí v hlavě markýze Eduarda Valfierna. Nic menšího než ukradnout ze zdi Louvru samotnou Monu Lisu! Proč by ale nakonec musela být na prodej jenom jedna? Může jich přece být rovných šest! Šest identických kopií, k nerozeznání od originálu. Zpočátku jde Valfiernův plán hladce, ale všechno se začne hroutit, když protřelého podvodníka zasáhne láska. Láska k paní Ellen, manželce panovačného Joshuy Harta, shodou » ... a dál?

Produkt Carson Morton: Mona Lisa

Carson Morton: Mona Lisa - parametry

Název produktu: Carson Morton: Mona Lisa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mona Lisa - Carson Morton. Frida Kahlo, mexická malířka a významná kulturní osobnost, po otci

německého původu, v dětství zmrzačená obrnou a ve věku osmnácti let

téměř smrtelně zraněná, žila život plný extrémů. Vzala si za muže

další klíčovou osobnost mexického kulturního života, malíře Diega

Riveru, s nímž prožila vášnivý vztah naplněný láskou, ale také

žárlivostí a nevěrou. V tomto románu, jenž je živě vykresleným

portrétem podmanivé a jedinečné ženy, se citlivou a emocionální

vypravěčkou stává Fridina sestra Cristina, svědkyně a občas i přímá

účastnice jejich bouřlivého manželství.

Sledujeme tak nejen intenzivní soupeření obou sester o přízeň Diega

Rivery, ale i fascinující obrazový kaleidoskop Mexika první

poloviny 20. století. V příběhu má své místo také řada jiných

slavných osobností, například ruský revolucionář Lev Trockij či

oslnivě krásné filmové hvězdy María Félix, Dolores del Río a

Paulette Goddard.

Bárbara Mujica splétá životy a lásky těchto pozoruhodných a

výjimečných lidí do skutečného dramatu, které dovádí k velkolepému

konci. Publikace: Mona Lisa - Carson Morton. Mona Lisa - Beletrizovaná výpověď o skutečné krádeži nejslavnějšího obrazu z Louvru... Beletrizovaná výpověď o SKUTEČNÉ KRÁDEŽI NEJSLAVNĚJŠÍHO OBRAZU Z LOUVRU… Přijměte pozvání do barvitého světa Paříže roku 1911! Co by mohlo být výnosnější než krádež nejznámějšího obrazu světa? A právě tohle je plán, který se zrodí v hlavě markýze Eduarda Valfierna. Nic menšího než ukradnout ze zdi Louvru samotnou Monu Lisu! Proč by ale nakonec musela být na prodej jenom jedna? Může jich přece být rovných šest! Šest identických kopií, k nerozeznání od originálu. Zpočátku jde Valfiernův plán hladce, ale všechno se začne hroutit, když protřelého podvodníka zasáhne láska. Láska k paní Ellen, manželce panovačného Joshuy Harta, shodou okolností markýzova nejbohatšího, ale bohužel i nejmstivějšího zákazníka. Ožívá před námi okouzlující paleta barev secesní Paříže, s veškerou její starosvětskou romantikou. Příběh se řítí vpřed jako vlny rozbouřené Seiny a vrcholí během jiné skutečné události té doby – ničivé povodně Paříže. ( Váz., 240 str., 14 x 21 cm) Anotace: Budete se smát, budete nadskakovat napětím a užasle kroutit hlavou, ale rozhodně se ani chvíli nebudete nudit. Protože když dáte dohromady výstředního markýze, pařížského nalezence, krásnou kapsářku, nemilovanou choť boháče a nejslavnější obraz světa, nic podobného nudě ani hrozit nemůže. K tomu nezapomeňte připočíst jistého geniálního malíře, kterého zná dnes celý svět, i když padělatelem byl jen v autorově fantazii. Okouzlující šlechtic Eduardo de Valfierno si vydělává obstojné peníze obíráním nových zbohatlíků. Ti věří, že získávají kradená umělecká díla nesmírné ceny, ale ve skutečnosti kupují padělky. Protože však s jídlem roste chuť a velký markýzův duch touží po velkých plánech, zrodí se v jeho hlavě nejšílenější nápad ze všech: ukrást a prodat samotnou Monu Lisu! Publikace: Ukradená Mona Lisa - Morton Carson. V ru


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.