Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Carolle Vidal-Graf, Serge Vidal-Graf: Jak se dobře pohádat s partnerem

Knihy naučná literatura

Carolle Vidal-Graf, Serge Vidal-Graf: Jak se dobře pohádat s partnerem

Hodnocení: 1x
  • 4

Je možné žít bez hádek? Určitě ne! Ale proč jsou hádky nevyhnutelné? Která jsou jejich nejčastější témata? Jak vznikají, jaký mají průběh a důsledky? Je možné se hádat, aniž by došlo k roztržce nebo i k rozchodu? Autoři knihy, manželé a psychoterapeuti, odpovídají na „ožehavé“ otázky a čtenáře uklidňují: „Naší rolí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Jaké má kniha
Jak se dobře pohádat s ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Carolle Vidal-Graf, Serge Vidal-Graf: Jak se dobře pohádat s partnerem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 149 Kč

Proč jsou hádky nevyhnutelné? Která jsou jejich nejčastější témata, jaký mají průběh a důsledky? Je možné se hádat, aniž by došlo k roztržce nebo i k rozchodu? Hádat se je v určitém smyslu stejné jako milovat - obojí se člověk musí učit. Neznamená to používat násilí, ale umět vyjádřit emoce, hněv bez přílišného verbálního násilí a umět naslouchat vyjádření toho druhého, vyjednávat a dospívat ke zklidnění a stabilizování vztahu". Výklad je založen na reálných situacích, nechybějí ukázky dialogů i humorné » ... a dál?

Produkt Carolle Vidal-Graf, Serge Vidal-Graf: Jak se dobře pohádat s partnerem

Carolle Vidal-Graf, Serge Vidal-Graf: Jak se dobře pohádat s partnerem - parametry

Název produktu: Carolle Vidal-Graf, Serge Vidal-Graf: Jak se dobře pohádat s partnerem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je možné žít bez hádek? Určitě ne! Ale proč jsou hádky nevyhnutelné? Která jsou jejich nejčastější témata? Jak vznikají, jaký mají průběh a důsledky? Je možné se hádat, aniž by došlo k roztržce nebo i k rozchodu? Autoři knihy, manželé a psychoterapeuti, odpovídají na „ožehavé“ otázky a čtenáře uklidňují: „Naší rolí psychoterapeutů paradoxně je podnítit partnery, aby se hádali, když je to nutné, ale zároveň je naučit ‚dělat to dobře! Hádat se je v určitém smyslu stejné jako milovat – obojí se člověk musí učit. Neznamená to používat násilí, ale umět vyjádřit emoce, hněv bez přílišného verbálního násilí a umět naslouchat vyjádření toho druhého, vyjednávat a dospívat ke zklidnění a stabilizování vztahu“. Výklad je založen na reálných situacích, nechybějí ukázky dialogů i humorné příklady, v nichž se často můžeme dobře poznat. Kniha je určena partnerům, kteří chtějí řešit vztahové a komunikační problémy každodenního života. S. a C. Vidal-Graf jsou psychoterapeuti a zaměřují se na oblast komunikace.

Pracují se skupinami lidí i s jednotlivci; pořádají pravidelné přednášky na toto téma. Jsou autory několika publikací, které se zabývají vzájemnými vztahy mezi lidmi a komunikací. Kniha: Jak se dobře pohádat s partnerem -- ...aneb o správném využití zdravé hádky; Autor: VidalGraf Serge a Carolle; ...aneb o správném využití zdravé hádky Serge a Carolle Vidal-Grafaneb o správeném využití zdravé hádkyPORTÁL 2007Kniha, čeština, 104 stran Autor knihy Ladislav Daniel, Vydavatelstvo Portál,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.