Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání

Próza - beletrie

Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání

Hodnocení: 31x
  • 4

První polovina knihy Proč se lidé neléčí a jak mohou pojednává zevrubně o tom, proč se lidé neléčí, druhá polovina pak vysvětluje, jak mohou léčení dosáhnout. Popis "Jako novinářka v Chicagu," vzpomíná autorka knihy, světově uznávaná průkopnice v oblasti energetické medicíny a lidského vědomí Caroline ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 162 Kč

„Jako novinářka v Chicagu,“ vzpomíná autorka knihy, světově uznávaná průkopnice v oblasti energetické medicíny a lidského vědomí, „jsem kouřila, pila kávu po litrech, neměla žádný pohyb a vůbec jsem n ... a dál?

Produkt Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání

Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání - parametry

Název produktu: Caroline Myssová: Proč se lidé neléčí a jak mohou - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 117 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 31 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První polovina knihy Proč se lidé neléčí a jak mohou pojednává zevrubně o tom, proč se lidé neléčí, druhá polovina pak vysvětluje, jak mohou léčení dosáhnout. Popis "Jako novinářka v Chicagu," vzpomíná autorka knihy, světově uznávaná průkopnice v oblasti energetické medicíny a lidského vědomí Caroline Myssová, Ph.D., "jsem kouřila, pila kávu po litrech, neměla žádný pohyb a vůbec jsem nevěnovala pozornost tomu, co jím. Nepila jsem alkohol ani nebrala drogy, ale i bez nich jsem byla plná jedů… Začala jsem trpět syndromem chronické únavy a úpornými bolestmi zad a hlavy, což se promítalo do kvality spánku. Často jsem část noci prozvracela bolestí…" Caroline Myssová si prožila své malé soukromé peklo. Našla však v sobě sílu nastoupit cestu k uzdravení i způsob, jak si zdraví zabezpečit natrvalo. A co víc – jako intuitivní léčitelka schopná "vidět" nemoc v pacientově těle se o své poznatky nezištně dělí s těmi, kteří to potřebují. Neboť životní sílu, která je dostupná každému z nás rovným dílem a proudí do těla sedmi energetickými branami (čakrami), lze čerpat a využívat nejen ku prospěchu vlastnímu, ale i prospěchu jiných lidí…

Úryvek z úvodu:

Tuto knihu jsem psala s cílem poskytnout čtenáři nový pohled na zdraví - přesněji řečeno na to, proč se neléčíme a jak můžeme. Může se zdát, že přistupuji k otázce léčení zadními vrátky, protože věnuji tolik pozornosti tomu, proč se nám nedaří léčit. Jsem však přesvědčena o tom, že řada z nás má téměř stejný strach z vyléčení jako z nemoci. Pochopíme-li, jaký vliv má na léčení strach a negativní emoce, poznáme snáz, jak zasahujeme - ať vědomě či nevědomě - do procesu léčení.

Uvědomila jsem si, jak zavádějící a potenciálně nebezpečný může být předpoklad, že se každý chce vyléčit. Nemoc nám totiž může posloužit jako účinný způsob, jak upoutat pozornost, jaké bychom se nikdy nedočkali - a jako taková může působit téměř přitažlivě. Nemoc nám může rovněž naznačit, že bychom měli zásadním způsobem změnit svůj život. Vzhledem k tomu, že změna patří mezi nejobávanější stránky života, můžeme z ní mít větší strach než z nemoci, a tak budeme donekonečna odkládat změny, které musíme dříve nebo později udělat.

Počet stran: 288

Rozměry: 130 x 190 mm

Vazba: brožovaná


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.