Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu

Knihy pro děti a mládež

Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu

Hodnocení: 1x
  • 4

Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu - Carlsonová Caroline Hilary Westfieldová odjakživa snila o tom, že bude pirátkou. Netouží po ničem jiném než se plavit po Širých mořích a hledat magický poklad. A získat aspoň trošku uznání od svého otce, zkušeného admirála. Ale Téměř ctihodná liga pirátů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Poklad Čarodějky ze sev..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu koupíte i tady

Specifikace Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 164 Kč

Netouží po ničem jiném než se plavit po Širých mořích a hledat magický poklad. A získat aspoň trošku uznání od svého otce, zkušeného admirála. Ale Téměř ctihodná liga pirátů odmítne Hilaryinu přihlá ... a dál?

Produkt Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu

Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu - parametry

Název produktu: Caroline Carlson: Poklad Čarodějky ze severu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Téměř ctihodná liga pirátů 1 - Poklad čarodějky ze severu - Carlsonová Caroline Hilary Westfieldová odjakživa snila o tom, že bude pirátkou. Netouží po ničem jiném než se plavit po Širých mořích a hledat magický poklad. A získat aspoň trošku uznání od svého otce, zkušeného admirála. Ale Téměř ctihodná liga pirátů odmítne Hilaryinu přihlášku, protože dívky nepřijímá, a Hilaryin otec ji namísto toho pošle do Penzionátu slečny Pimmové pro jemné dámy. Čeká se od ní, že bude nosit vlněné šaty (spodničky se neposkytují) a se zápalem se vrhne do předmětů jako valčík pro nadšené začátečníky. Škola slečny Pimmové ve všech směrech naplňuje Hilaryiny nejhorší představy. Ale opravdový pirát nikdy nedopustí, aby se mu zoufalé okolnosti postavily do cesty.Po naprosto úděsném prvním týdnu Hilary ze školy uteče a uchází se o práci u piráta na volné noze známého jako Postrach Jižních teritorií. Ten jí nabídne místo ve své posádce pod jednou podmínkou: Hilary musí najít slavný poklad, o němž se říká, že obsahuje ztracenou magii království. Ale jak má pirátka najít poklad, když její mapa je k ničemu a posádka se skládá z vychovatelky, špióna a papouška — a kamenného chrliče v podobě draka, kterému se líbí, když ho drbou za ušima? Co si má počít pirátka Hilary, když ji slečna Pimmová pronásleduje po Širých mořích na lodi plné studentek školy?A především — co udělá pirátka, když se z podlého ničemy, který také pátrá po pokladu, vyklube někdo zcela nečekaný? Hilary má jedinou jistotu: pokud poklad nenajde, pošlou ji zpátky do školy slečny Pimmové a už nikdy se nestane pirátem. A to nesmí dopustit! z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od HOST naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Téměř ctihodná liga pirátů 1: Poklad čarodějky ze severu - Caroline Carlson. Hilary Westfieldová odjakživa snila o tom, že bude pirátkou. Jenže

Téměř ctihodná liga pirátů její přihlášku rázně odmítla a Hilary je

namísto nebezpečí na moři přinucena čelit nástrahám mnohem horším —

výuce dobrých mravů v Penzionátu slečny Pimmové pro jemné dámy!

Tvrdohlavá dívka odtamtud však po pár dnech uprchne a nechá se

najmout pirátem na volné noze zvaným Postrach Jižních teritorií,

aby pro něj získala magický poklad a pro sebe uznání pirátské obce.

Vtipné a napínavé dobrodružství dívky, jež se stane pirátkou i přes

vytrvalý odpor oficiálních pirátských kruhů. Pravý pirát se nikdy

nevzdává!

Jak má Hilary najít poklad, když je její mapa nepoužitelná a

posádka lodi se skládá z vychovatelky, špiona a upovídaného chrliče

— kouzelného kamenného dráčka, který nadevše miluje romantické

příběhy a drbání za ušima?

Rozverná knížka plná barvitých postav je skvělým čtením pro

fanoušky Řady nešťastných příhod Lemonyho Snicketa nebo Tajemného

bratrstva pana Benedikta Trentona Leea Stewarta. Publikace: Téměř ctihodná liga pirátů 1: Poklad čarodějky ze severu - Caroline Carlson.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.