Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Carlos Ruiz Zafón: Stín větru

Próza - beletrie

Carlos Ruiz Zafón: Stín větru cena od 0 Kč

Carlos Ruiz Zafón: Stín větru

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Stín větru - Carlos Ruiz Zafón. Stín větru, strhující příběh s prvky historického i gotického románu, se brzy po svém vydání stal celosvětovým bestsellerem vydaným ve 45 zemích. Jeho vypravěč a zároveň hlavní hrdina Daniel Sempere již jako zralý muž vzpomíná na dětství a dospívání, výrazně ovlivněné ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Carlos Ruiz Zafón: Stín větru - parametry

Název produktu: Carlos Ruiz Zafón: Stín větru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Stín větru - Carlos Ruiz Zafón. Stín větru, strhující příběh s prvky historického i gotického románu, se brzy po svém vydání stal celosvětovým bestsellerem vydaným ve 45 zemích. Jeho vypravěč a zároveň hlavní hrdina Daniel Sempere již jako zralý muž vzpomíná na dětství a dospívání, výrazně ovlivněné románem Stín větru záhadného autora Juliána Caraxe. Daniel knihu získá na tajuplném pohřebišti zapomenutých knih v den svých desátých narozenin, a nastoupí tak na spletitou cestu iniciace do světa literatury i dospívání. Životní osudy hlavního hrdiny na jedné straně a postav soustředěných kolem enigmatického Caraxe na straně druhé se začnou protínat, až nakonec vytvoří složitý mnohavrstevný propletenec… Na úspěch Stínu větru navázal Carlos Ruiz Zafón napínavou Andělskou hrou (Knižní klub, 2010) a do tajuplných zákoutí starobylé Barcelony zavádí čtenáře do třetice v Nebeském vězni (právě vychází v Knižním klubu).Ukázka z textuHodiny a minuty zázračně plynuly. Vyprávění mě zcela pohltilo. O několik hodin později jsem jen matně zaznamenal zvuk zvonů katedrály, které v dálce odbíjely půlnoc. Zahalen do měděného světla lampičky jsem se nořil do doposud nepoznaného světa obrazů a pocitů. Postavy, jež mi připadly stejně skutečné jako vzduch, který jsem dýchal, mne lákaly do tunelu tajemného dobrodružství, ze kterého jsem nechtěl uniknout. Stránku za stránkou jsem se nechal vtahovat do spletitého příběhu popisovaného světa, dokud dech svítání nepolaskal moje okno a mé znavené oči nesklouzly po poslední stránce. Natáhl jsem se v namodralém přítmí úsvitu s knihou na hrudi a naslouchal šumění spícího města, které dopadalo po kapkách na purpurově zbarvené střechy. Spánek a únava klepaly na dveře, ale já jsem se nevzdával. Nechtěl jsem se připravit o kouzlo příběhu. Ještě jsem se nechtěl rozloučit s jeho postavami. Publikace: Stín větru - Carlos Ruiz Zafón. Carlos Ruiz ZafónKnižní klubKniha, čeština, 536 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.