Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen CARBO MEDICINALIS 300 mg 20 tablet

Léky

CARBO MEDICINALIS 300 mg 20 tablet cena od 0 Kč

CARBO MEDICINALIS 300 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Carbo medicinalis musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. : Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

CARBO MEDICINALIS 300 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: CARBO MEDICINALIS 300 mg 20 tablet
Výrobce: ICN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Carbo medicinalis musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

: Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 2 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si vš.. Živočišné medicinální uhlí je látka se silnými absorpčními a

ochrannými vlastnostmi. Po požití ústy pokrývá sliznici trávicího

ústrojí a chrání ji před dráždivými účinky některých složek

potravy, adsorbuje (váže na sebe) střevní plyny, hnilobné produkty, toxiny,

různé toxické produkty látkové přeměny, léčiva a jiné chemické

sloučeniny. Při problémech jako jsou nadýmání, větry, nadměrný rozklad potravy ve střevech, průjmy po dietní chybě, zánět žaludku a střeva, vředy ve střevech. Farmakoterapeutická skupina: Antidiaroika, střevní protizánětlivá a protiinfekční léčiva. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Přípravek má absorpční a ochranné vlastnosti, pokrývá sliznici trávicího ústrojí, adsorbuje plyny, hnilobné produkty, a jiné chemické sloučeniny. Čtěte pozorně příbalový leták. Carbo medicinalis tbl.20x300mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.