MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Ostatní destiláty » Srovnání cen CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L

Ostatní destiláty

CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L

Hodnocení: 5x
  • 4
EAN: 5000281033273

Obj. alkoholu 40 %. Captain Morgan Black Spiced Premium je jedinečný rum z řady Kapitána Morgana. Je silnější než ostatní, dvakrát vypálený a zraje ve zčernalých dubech. V Black Spiced rumu jsou různé druhy koření přinášející exotického ducha z výprav Kapitána Morgana, převládá však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L

Specifikace CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L

Kategorie Ostatní destiláty
Nejnižší cena 399 Kč

Typ: rum, Obsah alkoholu: 40 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Ideální k samotnému popíjení, ale i k míchání (například s kolou a limetkou na ledu). °C, Další informace: Vynikající skvost - směs rumů z Jamaiky, Guyany a Barbadosu s náznaky čokolády a kávy. Jedná se o vyzrálejší variantu oblíbeného rumu Captain Morgan Spiced Gold - je tmavší a "těžší". Rum obsahuje tajnou směs exotického koření, rozeznat lze hřebíček, skořici a vanilku. Zrání probíhalo více než rok v silně vypalovaných dubových sudech, » ... a dál?

Produkt CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouCAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L - parametry

Název produktu: CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 399 Kč
Maximální cena: 449 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obj. alkoholu 40 %. Captain Morgan Black Spiced Premium je jedinečný rum z řady Kapitána Morgana. Je silnější než ostatní, dvakrát vypálený a zraje ve zčernalých dubech. V Black Spiced rumu jsou různé druhy koření přinášející exotického ducha z výprav Kapitána Morgana, převládá však hřebíček, skořice a vanilka. Díky vyššímu množství alkoholu oproti dalším rumům Captain Morgan je tento rum výraznější i v míchaných nápojích. Vynikající je samozřejmě při míchání s kolou nebo zázvorovou limonádou a limetkou. Vyzkoušejte tuto specialitu z cest Kapitána Morgana. Společnost The Captain Morgan Rum Company byla založena v roce 1945. Převzala jméno Sira Henryho Morgana pocházejícího z Walesu, který se během svého života stal kapitánem chránícím zájmy britského impéria v Karibiku. Díky svým zásluhám získal titul a stal je guvernérem Jamajky. Sam Bronfman, zakladatel společnosti, zahájil výrobu dle receptu od lékařů a bratrů Levyových z Kingstonu v Jamajce. Tento recept se stal základem pro rum Captain Morgan Spiced. Ilustrační foto. Captain Morgan Black je inspirovaný životem a smrtí Henryho Morgana. Základem je autentický karibský rum, destilovaný z třtinové Blasckstrap melasy, silné a černé jako sama noc. Na počest kapitánovým cestám je do směsi přidán prvotřídní hřebíček a svůdně aromatická kůra skořicového stromu Cassia. Stejně jako kapitánova rakev, i sudy jsou z masivního páleného dubového dřeva a i ty pomáhají dosáhnout výsledné magické chuti. Doporučuje se pít na ledu nebo míchaný se zázvorovou limonádou a limetkou. Kapitán Henry Morgan vydechl naposledy 25. srpna 1688 ve měste Port Royal na Jamajce. Za doprovodu salvy výstřelů sta pušek, byl Henry Morgan, admirál, rytíř, guvernér, dobyvatel a kapitán, pochován do písčité země města Port Royal. Nedlouho po jeho pohřbu se země začala otřásat. Ve městě vytryskl obrovský gejzír vody a spolu s ním smetl do burácejících vod přístavu i kapitánovu rakev. Nikdo už ji nikdy znovu nespatřil a kapitánův duch do dnešních dnů hledá v karibských vodách své tělesné ostatky. Základem je autentický karibský rum, destilovaný z třtinové Blackstrap melasy s přídavkem prvotřídního hřebíčku a svůdně aromatické kůry skořicového stromu Cassia. Zraje ve dvakrát vypalovaných masivních sudech z dubového dřeva kde získá svoji autentickou tmavou barvu a výraznou chuť. Jak si ho nejlépe vychutnáte? Captain Morgan Black na ledu: do whisky skleničky s ledem přidejte CM Black Spiced, promíchejte, napijte se a vychutnávejte. Captain Morgan Black a zázvor: do sklenice naplněné ledem přidejte CM Black Spiced, dolijte zázvorovou limonádou a promíchejte, ozdobte limetkou. Captain Morgan Black Spiced 0,7 l. Premiová verze a tmavší bratr známého spiced rumu. Jedná se o težší a také tmavší verzi s náznakem čokolády a kávy. Mnoho tropického koření dělá tento produkt nazaměnitelným.


Přidat recenzi pro CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.