Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Interaktivní hračky » Srovnání cen Canpol Měkká knížka pískací kočka

Interaktivní hračky

Canpol Měkká knížka pískací kočka

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol Babies Měkká knížka pískacíkočkaMěkká pískací knížka s barevnými obrázky stimuluje rozvoj smyslůdítěte.Popis:Spojení výuky s dobrou zábavou podporuje chuť dítěte poznávat, učitse a zapamatovat si nová slova a předměty. Slouží jako výborná hračka azároveň první „učebnice“ vašeho dítěte. Může být použita ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol Měkká knížka pískací kočka

Kategorie Interaktivní hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 69 Kč

Měkká pískací knížka s barevnými obrázky podporuje chuť dítěte poznávat, učit se a zapamatovat si nová slova a předměty. Je určena pro děti starší jednoho roku věku. Barevné obrázky upoutají pozornost dítěte a povzbudí jeho zájem o poznávání okolního světa. Slouží jako výborná hračka a zároveň první „učebnice“ vašeho dítěte.Může být použita jako hračka do vody. Je vyrobena z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálů, snadno se udržuje v čistotě. ... a dál?

Produkt Canpol Měkká knížka pískací kočka

Canpol Měkká knížka pískací kočka - parametry

Název produktu: Canpol Měkká knížka pískací kočka
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 69 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol Babies Měkká knížka pískacíkočkaMěkká pískací knížka s barevnými obrázky stimuluje rozvoj smyslůdítěte.Popis:Spojení výuky s dobrou zábavou podporuje chuť dítěte poznávat, učitse a zapamatovat si nová slova a předměty. Slouží jako výborná hračka azároveň první „učebnice“ vašeho dítěte. Může být použita jakohračka do vody. Je vyrobena z bezpečných, hygienicky nezávadnýchmateriálů, snadno se udržuje v čistotě. Knížku doporučujemedětem starším 1-ho roku. Udržujte v čistotě, příležitostně přetřetevlhkým hadříkem nebo houbou.Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašehodítěte! Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Připrvních známkách poškození nebo opotřebení výrobek ihned vyhoďte a jiždále nepoužívejte.Knížka odpovídá požadavkům:Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členskýchstátů týkajících se bezpečnosti hraček,EN 71 – 1 Bezpečnost hraček – Část 1: Mechanické a fyzikálnívlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnost hraček – Část 2: Hořlavost EN71 – 3 Bezpečnost hraček – Část 3: Migrace určitých prvků kod: 2/709, Měkká knížka pískací pomáhá rozvíjet smysly dítěte. Je určena dětem mladším 3let.
Barevné obrázky usnadňují výuku dítěte. Je vyrobena z měkkého, zdravotně nezávadného materiálu. Vhodná pro děti od 1m+.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.