Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Canpol Kolotoč plyšový broučci

Ostatní hračky

Canpol Kolotoč plyšový broučci

Hodnocení: 1x
  • 4

Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání. Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Podporuje rozvoj smyslů dítěte. Kolotoč umístěte tak, aby se s ním dítě nedostalo do přímého kontaktu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol Kolotoč plyšový broučci

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 658 Kč

Kolotoč Canpol plyšový Broučci je vhodný pro Vaše dítě již od narození Canpol kolotoč na postýlku plyšový Broučci byl navržen tak, aby se dal připevnit k postýlce Vašeho miminka. Veselé barevné plyšové hračky jsou zajímavé, které cvičí a rozvíjejí zrak a také koordinaci pohybů. Jemné zvuky a melodie Vaše miminko uklidní a usnadní mu usínání. ... a dál?

Produkt Canpol Kolotoč plyšový broučci

Canpol Kolotoč plyšový broučci - parametry

Název produktu: Canpol Kolotoč plyšový broučci
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 658 Kč
Maximální cena: 658 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání. Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Podporuje rozvoj smyslů dítěte. Kolotoč umístěte tak, aby se s ním dítě nedostalo do přímého kontaktu. Hračku sestavte dle nákresu. Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do okamžiku, kdy ucítíte lehký odpor. Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání.

Udržujte v čistotě. Návod k údržbě je uveden na všivce.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte!

Nepoužívejte hračku pro děti, které se začínají samostatně zvedat na ruce a kolena. Předejdete tím možnému zamotání dítěte do hračky.

Kolotoč odpovídá požadavkům:

Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček,

EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti

EN 71 - 2 Bezpečnost hraček - Část 2: Hořlavost

EN 71 - 3 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků Kolotoč Canpol plyšový Broučci je vhodný pro Vaše dítě již od narození Canpol kolotoč na postýlku plyšový Broučci byl navržen tak, aby se dal připevnit k postýlce Vašeho miminka. Veselé barevné plyšové hračky jsou zajímavé, které cvičí a rozvíjejí zrak a také koordinaci pohybů. Jemné zvuky a melodie Vaše miminko uklidní a usnadní mu usínání.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.