Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Canpol Chrastítko medvídek s kuličkami

Ostatní hračky

Canpol Chrastítko medvídek s kuličkami

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol Babies Chrastítko medvídeks kuličkama – růžovéChrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivníbarvy zaujmou pozornost dítěte.Popis:Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev.Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).Udržujte v čistotě. Myjte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol Chrastítko medvídek s kuličkami

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 44 Kč

Canpol Babies Chrastítko medvídeks kuličkama – růžovéChrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivníbarvy zaujmou pozornost dítěte.Popis:Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev.Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určenýmdětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte,nesterilizujte.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašehodítěte!Před každým použitím zkontrolujte » ... a dál?

Produkt Canpol Chrastítko medvídek s kuličkami

Canpol Chrastítko medvídek s kuličkami - parametry

Název produktu: Canpol Chrastítko medvídek s kuličkami
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol Babies Chrastítko medvídeks kuličkama – růžovéChrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivníbarvy zaujmou pozornost dítěte.Popis:Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev.Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určenýmdětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte,nesterilizujte.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašehodítěte!Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvníchznámkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte –vyměňte ho za nový.Upozornění! Hračku používejte pouzepod přímým dohledem dospělé osoby.Chrastítko odpovídápožadavkům:Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členskýchstátů týkajících se bezpečnosti hraček,EN 71 – 1 Bezpečnost hraček – Část 1: Mechanické a fyzikálnívlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnost hraček – Část 2: Hořlavost EN71 – 3 Bezpečnost hraček – Část 3: Migrace určitých prvků Canpol chrastítko Medvídek s kuličkami lehké atraktivní chrastítko je určeno těm nejmenším dětem. chrastítko ve výrazných barvách v podobě medvídka Koaly zaujme pozornost Vašeho dítěte malé barevné kuličky vesele chrastí chrastítko se dobře drží i malým dětským ručičkám hračka je vyrobena z nezávadných materiálů, bez ostrých hran Canpol chrastítko Medvídek koala s kuličkami je vhodné od narození více barev rozměr: 11 x 8 cm Návod k použití: Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.Canpol chrastítko Medvídek s kuličkami zelený odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských stá... Kousátko Canpol Babies s chrastítkem. Neobsahuje BPA. Vhodné pro děti od narození 0m+. Rozměr: 10,5cm x 7,5cm.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.