Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Canpol Chrastítko medvídek a korálky

Ostatní hračky

Canpol Chrastítko medvídek a korálky

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol babies chrastítko medvídek a korálky - růžová, Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj jeho smyslů. Chrastítko je vyrobeno z bezpečných materiálů bez ostrých hran. Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol Chrastítko medvídek a korálky

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 54 Kč

Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran). Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte. ... a dál?

Produkt Canpol Chrastítko medvídek a korálky

Canpol Chrastítko medvídek a korálky - parametry

Název produktu: Canpol Chrastítko medvídek a korálky
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol babies chrastítko medvídek a korálky - růžová, Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj jeho smyslů. Chrastítko je vyrobeno z bezpečných materiálů bez ostrých hran. Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte a podporují vývoj jeho smyslů. Chrastítko je vyrobeno z bezpečných materiálů bez ostrých hran.

Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte.

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!

Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.

Chrastítko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti EN 71 - 2 Bezpečnost hraček - Část 2: Hořlavost EN 71 - 3 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní

barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují

dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných

materiálů (bez ostrých hran). Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným

dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte,

nesterilizujte. SKLADOVÁ DOSTUPNOST: = ihned k odeslání či vyzvednutí

K DISPOZICI = k odeslání či vyzvednutí do 5 pracovních dnů


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.