Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Canpol Chladící kousátko tříbarevné se třemi výstupky

Ostatní hračky

Canpol Chladící kousátko tříbarevné se třemi výstupky

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol babies chladící kousátko tříbarevné - oranžová-zelená-modrá, Chladící kousátko je určeno nejmenším dětem. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů. Chladící kousátko je určeno nejmenším dětem. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů. Je vyrobeno z hygienicky nezávadného, kvalitního, měkkého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol Chladící kousátko tříbarevné se třemi výstupky

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 47 Kč

kod: 2/859 Kousátko vodní, chladící Canpol Babies. ... a dál?

Produkt Canpol Chladící kousátko tříbarevné se třemi výstupky

Canpol Chladící kousátko tříbarevné se třemi výstupky - parametry

Název produktu: Canpol Chladící kousátko tříbarevné se třemi výstupky
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 47 Kč
Maximální cena: 47 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol babies chladící kousátko tříbarevné - oranžová-zelená-modrá, Chladící kousátko je určeno nejmenším dětem. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů. Chladící kousátko je určeno nejmenším dětem. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů. Je vyrobeno z hygienicky nezávadného, kvalitního, měkkého materiálu vyplněného prověřenou mikrobiologickou vodou. Voda je barvena výhradně potravinářskými barvivy. Materiál je odolný proti prokousnutí. Dobře se drží v malých dětských ručičkách. Návod k použití Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte kartáčkem pod tekoucí vodou, případně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte ani nesterilizujte. Kousáno chlaďte pouze v ledničce, nevkládejte do mrazničky. Nezmrazujte! Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení již výrobek dále nepoužívejte. Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nikdy nenechávejte dítě mladší 12-měsíců při hře bez dozoru dospělé osoby. Informace o výrobku uchovejte pro případné pozdější použití. Číslo série je uvedeno na obalu. Chladící kousástko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti EN 71 - 2 Bezpečnost hraček - Část 2: Hořlavost EN 71 - 3 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.