Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán

Ostatní hračky

Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán, Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Podporuje rozvoj smyslů dítěte. Kolotoč umístěte tak, aby se s ním dítě nedostalo do přímého kontaktu. Hračku sestavte dle nákresu. Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 480 Kč

Barevné plyšové hračky rybky, mořští živočichové, které se pohybují, zaujmou dětskou pozornost. Příjemná melodie miminko uklidní a usnadňuje jeho usínání. Kolotoč je vhodný pro děti, které se ještě samy nepohybují. Kolotoč umístěte tak, aby se nedostal do přímého kontaktu s dítětem. Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do okamžiku, kdy ucítíte jemný odpor. Canpol kolotoč na postýlku plyšový Oceán je vhodný pro miminko od narození. Varianta: Oceán ... a dál?

Produkt Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán

Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán - parametry

Název produktu: Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 480 Kč
Maximální cena: 480 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol babies kolotoč plyšový se skládacím ramenem oceán, Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Podporuje rozvoj smyslů dítěte. Kolotoč umístěte tak, aby se s ním dítě nedostalo do přímého kontaktu. Hračku sestavte dle nákresu. Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do okamžiku, kdy ucítíte lehký odpor. Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání. Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Podporuje rozvoj smyslů dítěte. Kolotoč umístěte tak, aby se s ním dítě nedostalo do přímého kontaktu. Hračku sestavte dle nákresu. Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do okamžiku, kdy ucítíte lehký odpor. Hračky se pohybují, melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání. Udržujte v čistotě. Návod k údržbě je uveden na všivce. Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte! Nepoužívejte hračku pro děti, které se začínají samostatně zvedat na ruce a kolena. Předejdete tím možnému zamotání dítěte do hračky. Kolotoč odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti EN 71 - 2 Bezpečnost hraček - Část 2: Hořlavost EN 71 - 3 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.