Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Canpol babies chrastítko telefon

Hračky

Canpol babies chrastítko telefon

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol Babies Chrastítko telefonprůhledný – mix barevChrastítko je určeno nejmenším dětem.Popis:Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivénebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítkajsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).Udržujte v čistotě. Myjte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol babies chrastítko telefon

Kategorie Hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 47 Kč

Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Chrastítko telefonek je vhodný pro děti od 3 měsíců. Barevné malé kuličky jemně chrastí. Dobře se drží v malých dětských ručičkách, ideální jako první dětské chrastítko. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran). ... a dál?

Produkt Canpol babies chrastítko telefon

Canpol babies chrastítko telefon - parametry

Název produktu: Canpol babies chrastítko telefon
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 47 Kč
Maximální cena: 51 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol Babies Chrastítko telefonprůhledný – mix barevChrastítko je určeno nejmenším dětem.Popis:Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivénebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítkajsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkemurčeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte,nesterilizujte.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašehodítěte!Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvníchznámkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte –vyměňte ho za nový.Upozornění! Hračku používejte pouzepod přímým dohledem dospělé osoby.Chrastítko odpovídápožadavkům:Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členskýchstátů týkajících se bezpečnosti hraček,EN 71 – 1 Bezpečnost hraček – Část 1: Mechanické a fyzikálnívlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnost hraček – Část 2: Hořlavost EN71 – 3 Bezpečnost hraček – Část 3: Migrace určitých prvků Canpol plastové chrastítko Telefon zelené má průhlednou rukojeť s barevnými kuličkami, které upoutávají zvukem i barvami pozornost dětí. atraktivní tvary a intenzivní barvy rozvíjí smysly a motorické dovednosti chrastítko je vyrobeno z bezpečných materiálů bez ostrých hran rozměr: 16 x 7 x 5 cm barvy na chrastítku mohou být mezi sebou zaměněny Návod k použití: Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.Chrastítko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti EN 71 - 2 B... Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Chrastítko telefonek je vhodný pro děti od 3 měsíců. Barevné malé kuličky jemně chrastí. Dobře se drží v malých dětských ručičkách, ideální jako první dětské chrastítko. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.