Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Canpol babies chrastítko s držadlem

Hračky

Canpol babies chrastítko s držadlem

Hodnocení: 1x
  • 4

Doporučený věk: od narození Materiál: plast Určení: univerzální Provedení výrobku: červená barva, fialová barva * Chrastítko je určeno nejmenším dětem. * Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. * Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. * Chrastítko jsou vyrobeno z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol babies chrastítko s držadlem

Kategorie Hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 42 Kč

Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Spojuje výhody kousátka a chrastítka. Obsahuje měkké části , které pomáhá tišit bolest dásní v době růstu zubů. Barevné chrastící části stimulují dítě ke hře a pomáhají rozvíjet zrakové a pohybové smysly dítěte. Speciálně zvolené tvary se dobře drží v malých ručičkách. Chrastítko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti » ... a dál?

Produkt Canpol babies chrastítko s držadlem

Canpol babies chrastítko s držadlem - parametry

Název produktu: Canpol babies chrastítko s držadlem
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 42 Kč
Maximální cena: 42 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doporučený věk: od narození

Materiál: plast

  • Určení: univerzální Provedení výrobku: červená barva, fialová barva
  • Chrastítko je určeno nejmenším dětem.
  • Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte.
  • Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev.
  • Chrastítko jsou vyrobeno z bezpečných materiálů (bez ostrých hran). Dobře se drží v malých dětských ručičkách. Návod k použití. Udržujte v čistotě.
  • Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyj Canpol babies chrastítko s držadlem - červeno-fialová, Kolekce chrastítek pro nejmenší děti. Jsou lehká, dobře se drží v malých dětských ručičkách, ideální jako první dětská chrastítka. Různé tvary a barvy podněcují zájem dítěte o poznávání a hru a stimulují jeho psychomotorický vývoj. Jsou vyrobeny z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálů bez ostrých hran a spojů. Uchovávejte v čistotě. Kolekce chrastítek pro nejmenší děti. Jsou lehká, dobře se drží v malých dětských ručičkách, ideální jako první dětská chrastítka. Různé tvary a barvy podněcují zájem dítěte o poznávání a hru a stimulují jeho psychomotorický vývoj. Jsou vyrobeny z bezpečných, hygienicky nezávadných materiálů bez ostrých hran a spojů. Uchovávejte v čistotě.

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!

Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.

Chrastítko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti EN 71 - 2 Bezpečnost hraček - Část 2: Hořlavost EN 71 - 3 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Spojuje výhody kousátka a chrastítka. Obsahuje měkké části , které

pomáhá tišit bolest dásní v době růstu zubů. Barevné chrastící

části stimulují dítě ke hře a pomáhají rozvíjet zrakové a pohybové

smysly dítěte. Speciálně zvolené tvary se dobře drží v malých

ručičkách. Chrastítko odpovídá požadavkům:

Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských

států týkajících se bezpečnosti hraček,

EN 71 – 1 Bezpečnost hraček – Část 1: Mechanické a fyzikální

vlastnosti

EN 71 – 2 Bezpečnost hraček – Část 2: Hořlavost

EN 71 – 3 Bezpečnost hraček – Část 3: Migrace určitých prvků


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.