Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Canpol babies chrastítko činka

Hračky

Canpol babies chrastítko činka

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol babies chrastítko činka - žluto-červená, Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran). Udržujte v čistotě. Myjte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol babies chrastítko činka

Kategorie Hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 44 Kč

Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Chrastítko činka je vhodné pro děti od 3 měsíců. Uprostřed činky jsou barevné kuličky, které chrastí. Na bocích činky jsou malé vystupky různých tvarů, které lze mačkat. Různé tvary a barvy podněcují zájem dítěte o poznávání a hru. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran). Chrastítko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států » ... a dál?

Produkt Canpol babies chrastítko činka

Canpol babies chrastítko činka - parametry

Název produktu: Canpol babies chrastítko činka
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 44 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol babies chrastítko činka - žluto-červená, Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran). Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte. Chrastítko je určeno nejmenším dětem. Atraktivní tvary a intenzivní barvy zaujmou pozornost dítěte. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů (bez ostrých hran).

Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte.

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!

Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Upozornění! Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.

Chrastítko odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - Část 1: Mechanické a fyzikální vlastnosti EN 71 - 2 Bezpečnost hraček - Část 2: Hořlavost EN 71 - 3 Bezpečnost hraček - Část 3: Migrace určitých prvků. Atraktivní chrastítko pro nejmenší děti. Chrastítko činka je vhodné pro děti od 3 měsíců. Uprostřed činky

jsou barevné kuličky, které chrastí. Na bocích činky jsou malé vystupky

různých tvarů, které lze mačkat. Různé tvary a barvy podněcují zájem

dítěte o poznávání a hru. Pohyblivé nebo zvukové díly seznamují dítě

se světem zvuků a barev. Chrastítka jsou vyrobena z bezpečných materiálů

(bez ostrých hran). Chrastítko odpovídá požadavkům:

Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských

států týkajících se bezpečnosti hraček,

EN 71 – 1 Bezpečnost hraček – Část 1: Mechanické a fyzikální

vlastnosti

EN 71 – 2 Bezpečnost hraček – Část 2: Hořlavost

EN 71 – 3 Bezpečnost hraček – Část 3: Migrace určitých prvků SKLADOVÁ DOSTUPNOST: = ihned k odeslání či vyzvednutí

K DISPOZICI = k odeslání či vyzvednutí do 5 pracovních dnů


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.