Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Canesten 500 mg 1 tableta

Léky pro ženy

Canesten 500 mg 1 tableta cena od 0 Kč

Canesten 500 mg 1 tableta

Hodnocení: 1x
  • 4

Širokospektré antimykotikum. Složení: 1 vaginální tableta obsahuje : Léčivou látku Clotrimazolum 500 mg Pomocné látky : Monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kyselina mléčná, kukuřičný škrob, krospovidon, pentahydrát kalcium-laktátu, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosa. Vaginální ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

MENOFEM 90 tablet

MENOFEM 90 tablet

od 300 Kč

Candivac 30 tablet

Candivac 30 tablet

od 225 Kč

Canesten 500 mg 1 tableta - parametry

Název produktu: Canesten 500 mg 1 tableta
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Širokospektré antimykotikum. Složení:

1 vaginální tableta obsahuje :

Léčivou látku Clotrimazolum 500 mg

Pomocné látky : Monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kyselina mléčná, kukuřičný škrob, krospovidon, pentahydrát kalcium-laktátu, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosa.

Vaginální tableta je bílá až slabě nažloutlá a nepáchne.

Indikační skupina: Antimykotikum, Gynekologikum

Charakteristika:

Co je Canesten 1?

Canesten 1 se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami, plísněmi především rodu Candida. Navíc působí proti Trichomonas vaginalis, a dále infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby, především streptokoky a stafylokoky a gramnegativními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis).

Indikace:

Kdy byste měla používat Canesten 1?

Canesten 1 používejte při následujících příznacích kandidózy: svědění v oblasti pochvy a vulvy trvalé pálení pochvy a vulvy zarudnutí zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu) Na doporučení lékaře se přípravek užívá k ozdravění porodních cest v posledních 4-6 týdnech těhotenství.

Kdy byste měla nejprve navštívit lékaře?

Navštivte svého lékaře máte-li některý z následující příznaků: zapáchající hnisavý výtok zarudnutí a otoky pochvy i vulvy bolest při pohlavním styku Tyto příznaky mohou ukazovat na trichomonádovou infekci, proto byste měla před užitím tablet navštívit svého lékaře.

Pokud si nejste jistá, zda máte kandidózu, konzultujte léčbu ještě před jejím zahájením se svým lékařem.

Přípravek je vhodný pro dívky od 12 let.

Kontraindikace:

Kdy byste neměla užívat Canesten 1?

Nepoužívejte tento přípravek pokud jste přecitlivělá na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku. Pokud si nejste jistá, obraťte se na svého lékaře.

Navštivte co nejdříve lékaře a neužívejte tablety pokud máte jeden nebo více z následujících příznaků: nepravidelné poševní krvácení abnormální poševní krvácení bolesti v podbřišku bolest nebo jiné obtíže při močení horečku nebo zimnici O použití přípravku v těhotenství a období kojení musí rozhodnout lékař.

Přípravek není vhodný pro dívky do 12 let.

Nežádoucí účinky:

Jaké nežádoucí účinky můžete pozorovat?

Vzácně může Canesten 1 vyvolat kožní reakce jako jsou zarudnutí, pálení, podráždění nebo zduření. Pokud se tyto příznaky zhorší, přestaňte používat Canesten 1 a kontaktujte co nejdříve svého lékaře

Stejně jako u všech léčivých přípravků, mohou být někteří lidé přecitlivělí na Canesten 1 vaginální tablety. Obvykle se reakce z přecitlivělosti objeví ihned po započetí léčby. Alergická reakce se může projevit jako vyrážka, nevolnost, mdloby nebo otok obličeje. Pokud pozorujete některý z uvedených příznaků, informujte o tom svého lékaře. Pokud cítíte, že na léčbu reagujete špatně jakýmkoli jiným způsobem, oznamte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

Interakce:

Bez porady s lékařem nepoužívejte současně s tímto přípravkem žádné volně prodejné přípravky pro místní léčbu Vašeh


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.