Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Pračky » Srovnání cen CANDY EVO4W 2643D

Pračky

CANDY EVO4W 2643D

Hodnocení: 1x
 • 4

Volně stojící pračka se sušičkou Candy EVO4W2643D s předním plněním. Výhody Mix Power Systému pro Vaše prádlo – Společné praní bílého a barevného prádla a to bez rizika poškození. Již žádné čekání na Vaši oblíbenou košili, díky Candy Mix&Wash. Šetří čas a energii praním najednou různých barev a materiálů, což ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CANDY EVO4W 2643D koupíte i tady

CANDY EVO4W 2643D v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 1 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti CANDY EVO4W 2643D

 • Pračka se sušičkou ve slim verzi. Vše funguje nad očekávání
 • hloubka 45cm nemá konkurenci, ideální do malých prostorů.
 • Praní je bez problémů, u sušení je v drobnostech znát kompromis kombinovaného a úzkého výrobku.
 • Pračka je úzká a zároveň s funkcí sušičky, takže rozměrově i funkčně perfektní spotřebič do malé koupelny v bytě.

 • hlučnější při ždímání
 • zvláštní systém výpočtu zbývajícího času praní a sušení
 • - nutnost montovat protihluký kryt na dno pračky (dle návodu, proč toto výrobce neošetřil nějak lépe?)
 • - nelze poznat v jaké fázi pracího cyklu se pračka zrovna nachází. Holt stará to uměla, nová ne. Tečka.

Čerstvá hodnocení CANDY EVO4W 2643D

 • 4

HT, 13. března 2015

 • splňuje očekávání na 1

 • hlučnější při ždímání
 • zvláštní systém výpočtu zbývajícího času praní a sušení

 • 5

Zbynek, 11. listopadu 2014

 • hloubka 45cm nemá konkurenci, ideální do malých prostorů.
 • Praní je bez problémů, u sušení je v drobnostech znát kompromis kombinovaného a úzkého výrobku.

 • sušení má rezervy, detaily

 • 5

KARIN, 27. května 2013

 • NÁDHERNĚ PERE, FUNKCE AQUAPLUS - MÁCHÁNÍ VE VÍCE VODY JE NAPROSTÁ JEDNIČKA, NIKDY JSME NEMĚLI TAK DOBŘE VYPRANÉ PRÁDLO. NAŠE STARÁ PRAČKA BYLA ZNAČKY INDESIT A PO 8 LETECH SE JÍ ROZBILO PROGRAMOVÁNÍ, TAK DOUFÁM, ŽE U TÉTO TO BUDE LEPŠÍ. VE VŠEM OSTATNÍM JE NEJLEPŠÍ ZE VŠECH PRAČEK VE KTERÝCH JSEM MĚLA TU ČEST PRÁT. A SUŠENÍ JE NAPROSTO DOKONALÉ, PRÁDLO VYNDAVÁM VOŇAVÉ A SUCHÉ. A ZA CENU 14 TIS JEŠTĚ VE VERZI SLIM KTERÁ JEDINÁ SE VEJDE DO PANELÁKOOVÉ KOUPELNY JE TO TAKŘKA ZÁZRAK. JSME VELMI SPOKOJENI

 • NIC

 • 4

Helena, 2. května 2013

 • Pračka je úzká a zároveň s funkcí sušičky, takže rozměrově i funkčně perfektní spotřebič do malé koupelny v bytě.
 • Pěkný i praktický design dvířek - na dvířka se nemůže zvenku prášit, jelikož tam je plochý plastový kryt (asi slouží zároveň jako tepelná ochrana).
 • Sušení probíhá v pořádku. Není nutné používat další kuličky do sušičky (ty jsou jen pro sušení a podle všeho nejsou určené pro to, aby se v pračce prali spolu s prádlem aby poté mohly být k dispozici pro sušení. Jinak nutno dát do pračky až ve fázi sušení přerušením programu.)

 • Podle mého má pračka několik konstrukčních nedotažeností, se kterými jsem se musela nějak vypořádat k nynější spokojenosti. Nyní vím co a jak, tak rady předávám dál:
 • - nutnost montovat protihluký kryt na dno pračky (dle návodu, proč toto výrobce neošetřil nějak lépe?)
 • - vyšší hlučnost (rušivé bzučení motoru při praní) i navzdory použítí protihlukového krytu, při ždímání hlučnost porovnatelná s předchozí pračkou (říkáme tomu "rolování letadla"). Pračku musím zavírat do koupelny, aby tolik nerušila ;o)
 • - malé kusy prádla (ponožky, obrousek proti obarvení) i gelové prací kapsle ulpívají na širokém gumovém tesnění pračky (na jeho spodní části), takže se nemohou pak prát (kapsle rozpouštět) v bubnu pračky. Občas je strhne do bubnu jiné prádlo, ale už se mi stalo, že tento kus zůstal absolutně nevyždímaný a asi i nevypraný ležet na gumovém těsnění po ukončení celého programu praní. Takže to řeším použitím pytle na prádlo a do pytle dávám i gelovou kapsli na praní. Jinak nutno pračku zastavovat a kapsli, ponožku... dávat do bubnu pračky a čekat, kdy se na tesnění objeví znovu.
 • - do nádržek na detergent nelze dávat gelový detergent - nádržky na to nejsou uzpůsobené, gel teče do pračky. Výrobce v návodě doporučuje používat specielní nádobku na gelové detergenty, která se dává přímo do bubnu pračky - nevím jak by to ale fungovalo u programu s předpírkou, kam by se lil gel pro hlavní praní... Tato nádobka rovněž není součástí pračky. V nádržkách ulpívá i práškový detergent (používám Calgon pro ochranu pračky) - vymyje se to třeba až při plákání. Takže po této zkušenosti dávám vše kromě aviváže přímo do bubnu pračky (kapsle to pytle). Nádržka na aviváž funguje dobře. Holt naše stará pračka měla tohle vychytané...
 • - nepřesný výpočet doby praní nebo chyba v délce praní. Pračka nedodrží dobu pracího cyklu, kterou si na základě množství prádla uvnitř bubnu sama vypočte a praní s detergentem ukončuje zpravidla dřív vypuštěním prací lázně a pokračuje dál v plákání. V této fázi je na displeji třeba údaj, že ješte hodinu bude cyklus pokračovat, ale od vypuštění prací lázně potřebuje ve skutečnosti pračka už jen cca 27 minut na plákání a ždímání, poté cyklus skutečně ukončí vypsáním END. Chyba tedy činí v tomto případě cca půl hodiny. Opravu výpočtu času provede buď po vytažení vidlice ze sítě a opakovaném zapojení do elektřiny, případně až někdy ve fázi plákání či ždímání. Takže se na údaj o délce praní vypočtený 4 minuty po zahájení praní nelze vůbec spolehnout. Leží-li prádlo delší dobu v pračce, zůstává logicky více pokrčené, takže je důležité vědět, kdy asi pračka dopere a prádlo včas pověsit. Takže se orientuji podle toho, kdy pračka vypustí prací lázeň, případně když chci i sušit tak nastavím na začátku i program sušení, takže se prádlo poté začne sušit a nekrčí se (sušení lze pak přerušit a nedosušené prádlo poté hned pověsit, pokud šetříte energii).
 • - při použití pouze funkce "plákání s odstřeďováním" docela nelogicky nelze nastavit otáčky odstřeďování na maximum (12), ale jen na (10). Existuje i samostatná funkce "Odstřeďování", která nastavení (12) povoluje. Takže chcete-li prádlo ještě více odstředěné, nutno pak zvolit ještě samotné Odstřeďování. Ale většinou se asi spokojíte s odstředěním na (10) pokud neplánujete sušit v sušičce.
 • - nelze poznat v jaké fázi pracího cyklu se pračka zrovna nachází. Holt stará to uměla, nová ne. Tečka.

Specifikace CANDY EVO4W 2643D

Kategorie Pračky
Výrobce CANDY
Nejnižší cena 14 990 Kč
Maximální náplň pračky 6 kg
Počet otáček 1200 ot./m
Energetická třída B

Volně stojící pračka se sušičkou Candy EVO4W2643D s předním plněním a hloubkou jen 44cm. Již žádné čekání na Vaši oblíbenou košili, díky Candy Mix&Wash. Šetří čas a energii praním najednou různých barev a materiálů, což optimalizuje počet cyklů s flexibilitou Candy Mix & Wash. Tlačítko Aquaplus – V souladu se zaměřením Candy na potřeby uživatele nabízí pračky Candy EVO4W 2643 D program Aquaplus certifikovaný laboratořemi BioLab, který odstraňuje veškeré zbytky pracího prášku z vláken prádla. Zaručuje tak, » ... a dál?

Produkt CANDY EVO4W 2643D

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Professor P1200

Professor P1200

od 2 750 Kč

AEG L64740VFL

AEG L64740VFL

od 8 490 Kč

AEG L7FEE48SC

AEG L7FEE48SC

od 14 990 Kč

Novinky z okolí


Candy GVS 158DWC3-S

Candy GVS 158DWC3-S

od 9 149 Kč

CANDY GVSW4 465D/2

CANDY GVSW4 465D/2

od 10 979 Kč

Candy GSV 1411DH3N/1-S

Candy GSV 1411DH3N/1-S

od 12 990 Kč

CANDY GS W485D-S

CANDY GS W485D-S

od 10 990 Kč

CANDY GC4 W 264 D

CANDY GC4 W 264 D

od 9 990 Kč

Candy GV 138 TWHC3/1

Candy GV 138 TWHC3/1

od 9 499 Kč

CANDY EVO4W 2643D - parametry

Název produktu: CANDY EVO4W 2643D
Výrobce: CANDY
Minimální cena: 14 990 Kč
Maximální cena: 14 990 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Maximální náplň pračky 6 kg
Počet otáček 1200 ot./m
Energetická třída B
Šířka 60 cm
Výška 85 cm
Hloubka 44 cm
Podrobný popis:

Volně stojící pračka se sušičkou Candy EVO4W2643D s předním plněním. Výhody Mix Power Systému pro Vaše prádlo – Společné praní bílého a barevného prádla a to bez rizika poškození. Již žádné čekání na Vaši oblíbenou košili, díky Candy Mix&Wash. Šetří čas a energii praním najednou různých barev a materiálů, což optimalizuje počet cyklů s flexibilitou Candy Mix & Wash. Dochází k naprostému odplavení pracího prášku. Jedná se o nejlepší způsob máchání. Jistota perfektního výsledku praní, zaručená Candy. Tlačítko Aquaplus – V souladu se zaměřením Candy na potřeby uživatele nabízí pračky Candy EVO4W 2643 D program Aquaplus certifikovaný laboratořemi BioLab, který odstraňuje veškeré zbytky pracího prášku z vláken prádla. Zaručuje tak, že perfektně vymáchané prádlo mohou oblékat i lidé s citlivou pokožkou, vyžadující speciální péči. Kombinací extra máchání se speciálním otáčením bubnu je dosaženo perfektně čistého a vymáchaného prádla, a je možné tento program doporučit i pro dětské prádlo nebo tkaniny s jemným vláknem. Fuzzy Logic – Nový Fuzzy Logic s KG Detektorem přesně zjistí skutečnou náplň prádla a tím ještě více šetří čas, energii a spotřebu vody. Zatím, co běžný Fuzzy Logic dokáže rozlišit pouze mezi nízkou, střední a plnou náplní např. 2, 4, 6 kg. Woolmark: maximální ochrana vlněných oděvů – Funkce této pračky Candy EVO4W 2643 D „cyklus pro vlnu“ byla schválena společností Woolmark a doporučena pro praní vlněných oděvů označených visačkou společnosti Woolmark, které snášejí praní v pračce. Vždy dodržujte pokyny na visačce a pokyny poskytnuté výrobcem pračky. Tento speciální cyklus certifikovaný společností Woolmark a doporučený BBB Titan Wool umožňuje důkladné vyprání vlněných a hedvábných oděvů bez jejich poškození. Systém sušení a kondenzace – Pračka a sušička vylučuje vlhkost nashromážděnou v pračce odtokovou trubkou, takže zabraňuje vypouštění nepříjemné páry do okolí a potřebě manuálně vypouštět kondenzovanou vodou. Základní charakteristiky Energetická třída: B Náplň prádla praní: 6 kg Náplň prádla sušení: 4 kg Odložený start: 1 – 23 hod KG Detektor Třída účinnosti praní: A Spotřeba elektrické energie (pouze praní): 1,14 kWh Spotřeba elektrické energie (praní, sušení, odstředění): 4,85 kWh Třída účinnosti odstředění: B Spotřeba vody: 110 l Rozměry (Š x V x H): 60 x 85 x 44 cm Plynulé nastavení otáček: 0 – 1200 ot./min. Displej: 3D displej Poznámky: funkce rychloprogram 14, 30, 44 minut Ostatní charakteristiky Velká dvířka s nově umístěným madlem (otevírání ze shora) Technologie Fuzzy Logic Systém Mix & Wash Ochrana proti přetečení Čidlo kontroly množství pěny Automatické řízení odstřeďování a vyvážení Materiál vany – Silitech Materiál bubnu – nerez Antibakteriální lopatky bubnu s ionty stříbra (Ag+) Časové nastavení sušení 16 programů Rychloprogram 14, 30, 44 min Program na vlnu – certifikace Woolmark Program Ruční praní Tlačítko Aquaplus – pro citlivou pokožku Program Jeans Hmotnost: 73 kg  Velmi úsporná vo


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.