Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Candibene 100 mg 6 tablet

Léky pro ženy

Candibene 100 mg 6 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Bez porady s lékařem můžete Candibene 100mg používat při následujících příznacích kandidózy: svědění v oblasti pochvy a vulvy, trvalé pálení pochvy a vulvy, zarudnutí, zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy, výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CANDIBENE 100 mg ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Candibene 100 mg 6 tablet koupíte i tady

Specifikace Candibene 100 mg 6 tablet

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce MERCKLE
Nejnižší cena 63 Kč

Léčivá látka přípravku klotrimazol je antimykotikum. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní, především rodu Candida. Působí i na některé druhy bakterií (Trichomonas vaginalis a mikroby způsobující infekce pochvy). ... a dál?

Produkt Candibene 100 mg 6 tablet

Candibene 100 mg 6 tablet - parametry

Název produktu: Candibene 100 mg 6 tablet
Výrobce: MERCKLE
Minimální cena: 63 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bez porady s lékařem můžete Candibene 100mg používat při následujících příznacích kandidózy: svědění v oblasti pochvy a vulvy, trvalé pálení pochvy a vulvy, zarudnutí, zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy, výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CANDIBENE 100 mg CANDIBENE 200 mg vaginální tablety (Clotrimazolum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Candibene 100/200 mg musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 dnů od zahájení léčby, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je Candibene 100/200 mg a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Candibene 100/200 mg používat Jak se Candibene 100/200 mg používá Možné nežádoucí účinky Jak Candibene 100/200 mg uchovávat Další informace 1. CO JE Candibene 100/200 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní, především rodu Candida. Působí i na některé druhy bakterií (Trichomonas vaginalis a mikrobi způsobující infekce pochvy). Bez porady s lékařem můžete Candibene 100/200 mg používat při následujících příznacích kandidózy: svědění v oblasti pochvy a vulvy, trvalé pálení pochvy a vulvy, zarudnutí, zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy, výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu). Na doporučení lékaře se přípravek užívá k ozdravění porodních cest v posledních 4-6 týdnech těhotenství. Navštivte svého lékaře máte-li některý z následující příznaků: zapáchající hnisavý výtok, zarudnutí a otoky pochvy i vulvy, bolest při pohlavním styku. Tyto příznaky mohou ukazovat na trichomonádovou infekci. Pokud si nejste jistá, zda máte kandidózu, konzultujte léčbu ještě před jejím zahájením se svým lékařem. Přípravek je vhodný pro ženy a dívky od 12 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE Candibene 100/200 mg POUŽÍVAT NepoužívejteCandibene 100/200 mg jestliže jste přecitlivělá na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravkuCandibene 100/200 mg je zapotřebí jestliže jste v první třetině těhotenství, posoudí nutnost použití přípravku lékař. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Klotrimazol snižuje účinnost některých antibiotik


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.