Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Grily » Grily na dřevěné uhlí » Srovnání cen Campingaz BONESCO QST S

Grily na dřevěné uhlí

Campingaz BONESCO QST S cena od 0 Kč

Campingaz BONESCO QST S

Hodnocení: 1x
  • 4

Gril na dřevěné uhlí se dvěmi postranními stolky. Grilovací plocha: 1450 cm2. Grilovací rošt: chrom. Víko s háčkem pro zavěšení. Výsuvný popelník. 2 masivní kolečka pro snadnou manipulaci. Předehřívací komora, doba pro nahřátí uhlí 10 minut. Zapalování pomocí kartuše CV 300 plus (spotřeba 140 g/h). Hmotnost: 17 kg. ...a dál?

      Zahradní  
      Venkovní  
      S poklopem  
Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Fieldmann FZG 1007

Fieldmann FZG 1007

od 2 200 Kč

Hecht SENTINEL

Hecht SENTINEL

od 3 990 Kč

Fieldmann FZG 1008

Fieldmann FZG 1008

od 2 998 Kč

VeGA VICTORIA 3in1

VeGA VICTORIA 3in1

od 4 840 Kč

FIELDMANN 1001

FIELDMANN 1001

od 499 Kč

LotusGrill Lime Green

LotusGrill Lime Green

od 4 415 Kč

Campingaz BONESCO QST S - parametry

Název produktu: Campingaz BONESCO QST S
Výrobce: CAMPINGAZ
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Umístění Zahradní
Umístění Venkovní
Požadované vlastnosti S poklopem
Podrobný popis:

Gril na dřevěné uhlí se dvěmi postranními stolky. Grilovací plocha: 1450 cm2. Grilovací rošt: chrom. Víko s háčkem pro zavěšení. Výsuvný popelník. 2 masivní kolečka pro snadnou manipulaci. Předehřívací komora, doba pro nahřátí uhlí 10 minut. Zapalování pomocí kartuše CV 300 plus (spotřeba 140 g/h). Hmotnost: 17 kg. Campingaz Quick Start Technology® (QST) snižuje čas předehřívání až na 10 minut a umožňuje tak snadnější grilování na dřevěném uhlí. Nasaďte kartuši Campingaz® CV 300, stiskněte tlačítko piezo zapalování a regulujte přívod plynu knoflíkem na bočním stolku. Grilování na dřevěném uhlí nikdo nebylo snadnější! Air Control System

Regulaci přívodu vzduchu zajišťuje páčka umístěná na podstavci grilu a klapka na víku. Postupným prouděním vzduchu vzniká komínový efekt, který urychluje fázi předehřevu průběžným rozdmýcháváním dřevěného uhlí. Regulace přívodu vzduchu je důležitá pro následné ovlivnění teploty grilování a lepší výkonu grilu. Parametry: Grilovací plocha:1450cm2

Grilovací rošt: chrom

Zdroj energie: kartuše Campingaz® CV300

Spotřeba plynu: 140 g/h

Příkon: 1,9 kW

Rozměry sestaveného grilu: 101 x 57 x 109 cm

Hmotnost: 17 kg

Víko grilu s držadlem a háčkem na zavěšení

Předehřívací komora

Campingaz Quick Start Technology®

Popelník

Regulátor přívodu vzduchu

2 robustní kola pro snadný transport

  • 2 boční stolky
Typ grilu: kopulový Materiál roštu: nerez/chrom Poklop: ANO Odkládací plocha: ANO Koleeka pro poemístiní: ANO Teplomir: NE Polohování roštu: NE Uzení: NE Poeet roštu: 1 Šíoka roštu (cm): 101 Hloubka roštu (cm): 57 Druh gril. plochy: rošt Konstrukce grilu: stojící gril; zahradní Gril na doeviné uhlí se dvimi postranními stolky. Grilovací plocha: 1450 cm2. Grilovací rošt: chrom. Víko s háekem pro zavišení. Výsuvný popelník. 2 masivní koleeka pro snadnou manipulaci. Poedehoívací komora, doba pro nahoátí uhlí 10 minut. Zapalování pomocí kartuše CV 300 plus (spotoeba 140 g/h). Hmotnost: 17 kg. Campingaz Quick Start Technology® (QST) snižuje eas poedehoívání až na 10 minut a umožouje tak snadnijší grilování na doeviném uhlí. Nasaite kartuši Campingaz® CV 300, stisknite tlaeítko piezo zapalování a regulujte poívod plynu knoflíkem na boením stolku. Grilování na doeviném uhlí nikdo nebylo snadnijší! Air Control System Regulaci poívodu vzduchu zajiš?uje páeka umístiná na podstavci grilu a klapka na víku. Postupným proudiním vzduchu vzniká komínový efekt, který urychluje fázi poedehoevu prubižným rozdmýcháváním doeviného uhlí. Regulace poívodu vzduchu je duležitá pro následné ovlivniní teploty grilování a lepší výkonu grilu. Parametry:

  • V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


    © 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.