MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Camilla Läckberg: Andělíčkářka

Próza - beletrie

Camilla Läckberg: Andělíčkářka

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026701309

Andělíčkářka - Camilla Läckberg (MOTTO 9788026701309) Anotace (CZE) O Velikonocích roku 1974 došlo na ostrově Valö poblíž Fjällbacky k tajemnému, nikdy nevysvětlenému zmizení. Když do domu rodiny Elvanderových přišla policie, bylo v jídelně prostřeno ke svátečnímu obědu, ale u stolu našli jen roční dceru Ebbu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73113
skladem

Jaké má kniha
Andělíčkářka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Camilla Läckberg: Andělíčkářka

Čerstvá hodnocení Camilla Läckberg: Andělíčkářka

  • 5

Péťa76, 27. listopadu 2015

Wau. Výborná knížka, propracovaná do detailu, ostatně jako všechny její knihy. Děj byl hrozně zajímavý (byť zrovna tohle téma nebylo moc vhodné číst v 10.měsíci těhotenství :o)). Camilla prostě umí výborně psát, těším se na další knihy. Troufám si říct, že je opravdu královnou severských detektivek!


Specifikace Camilla Läckberg: Andělíčkářka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 189 Kč

Elektronická kniha - autor Camilla Läckberg, 416 stran. Detektivní román ze série Erika Falcková & Patrik HedströmO Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö rodina Elvanderových, rodiče se třemi dětmi. V domě zůstala jen roční dcera Ebba. O mnoho let později se Ebba do domu vrací, aby se zde s manželem usadili. Společně se pustí do rekonstrukce domu, během které po nich někdo střílí a dokonce se je pokusí podpálit. Pod starou podlahou v jídelně najdou zaschlou krev.Erika s Patrickem rozplétají při » ... a dál?

Produkt Camilla Läckberg: Andělíčkářka

Camilla Läckberg: Andělíčkářka - parametry

Název produktu: Camilla Läckberg: Andělíčkářka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Andělíčkářka - Camilla Läckberg (MOTTO 9788026701309) Anotace (CZE) O Velikonocích roku 1974 došlo na ostrově Valö poblíž Fjällbacky k tajemnému, nikdy nevysvětlenému zmizení. Když do domu rodiny Elvanderových přišla policie, bylo v jídelně prostřeno ke svátečnímu obědu, ale u stolu našli jen roční dceru Ebbu. Všichni ostatní z rodiny beze stopy zmizeli. O mnoho let později se Ebba vrací na ostrov do domu, kde její otec vedl internátní školu. S manželem nedávno přišli o malého syna, a aby svůj smutek překonali, rozhodli se, že dům opraví a otevřou si tam penzion. Sotva s opravami začnou, pokusí se někdo jejich dům podpálit. A když Ebba a Marten odstraní podlahu v jídelně, najdou pod prkny zaschlou krev. Zdá se, jako by jim zlo z minulosti bylo stále v patách. Při vyšetřování žhářského útoku Patrik Hedström a jeho kolegové neustále narážejí na starý případ zmizení. Ten velmi zajímá i Patrikovu ženu Eriku, která o záhadě chce napsat knihu. Nezbývá než se společně pustit do náročného pátrání.

Dočká se letitá záhada konečně svého rozuzlení? Osmý případ Eriky Falckové a Patrika Hedströma. O Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö rodina Elvanderových, rodiče se třemi dětmi. V domě zůstala kromě svátečně prostřeného stolu jen zmateně se batolící roční dcera Ebba. O mnoho let později se Ebba vrací zpět do domu, který sloužil také jako internátní škola, aby se zde s manželem usadili. Společně se pustí do rekonstrukce domu, během které po nich někdo neznámý střílí a dokonce se je pokusí podpálit. Následně pod starou podlahou v jídelně, která byla svědkem zmizení rodiny Ebby, nacházejí zaschlou krev. Andělíčkářka je osmou knihou detektivní série, v níž se setkáváme se sympatickou manželskou dvojicí vyšetřovatelů – spisovatelkou Erikou Falckovou a policistou Patrikem Hedströmem. Erika s Patrickem rozplétají při vyšetřování žhářského útoku na Ebbu a jejího manžela i linii druhého případu, starého a tajemného, ve kterém se zlo přenáší z rodičů na jejich děti. Oblíbená švédská spisovatelka přichází s nejnovější detektívkou! O Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö poblíž Fjällbacky rodina Elvanderových. V jídelně bylo prostřeno ke svátečnímu obědu, ale u stolu našli jen roční dceru Ebbu. O mnoho let později se Ebba do téhož domu vrací s manželem. Vrátí se zlo z minulosti? Je jim stále v patách? Doporučené pořadí detektivek od Camilly Läckberg:1. Ledová princezna (2009) 2. Kazatel (2010) 3. Kameník (2010) 4. Vlastní spravedlnost (2011) 5. Elsyino tajemství (2012) 6. Mořská panna

(2012) 7. Strážce majáku (2013) 8. Vražda s vůní mandlí (2013) 9. Andělíčkářka (2014)


Recenze Camilla Läckberg: Andělíčkářka

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidáno: 21. června 2016

Péťa76, 27. listopadu 2015Wau. Výborná knížka, propracovaná do detailu, ostatně jako všechny její knihy. Děj byl hrozně zajímavý (byť zrovna tohle téma nebylo moc vhodné číst v 10.měsíci těhotenství :o)). Camilla prostě umí výborně psát, těším se na další knihy. Troufám si říct, že je opravdu královnou severských detektivek!

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Camilla Läckberg: Andělíčkářka

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.