Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks

Knihy

Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks

Hodnocení: 1x
  • 4

Nová britská řada učebnic je založena na materiálech z Cambridge English for Schools. Jedná se o její zkrácenou verzi, která je určena zejména pro běžné ZŠ, pro výuku v nespecializovaných třídách. Žáky ve svých šesti dílech (včetně Starteru) dovede od úrovně začátečníků na úroveň středně pokročilých. Každý díl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks koupíte i tady

Specifikace Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 138 Kč

Publikace: Cambridge English Worldwide Level 1 Student's Book. Anotace: This short course for young students is based on the highly successful Cambridge English for Schools series. Popis: Publikace: Cambridge English Worldwide Level 1 Student's Book. ... a dál?

Produkt Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks

Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks - parametry

Název produktu: Cambridge University Press Cambridge English Worldwide 1 - A. Littlejohn, D. Hicks
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 475 Kč
Ušetríte až: 337 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nová britská řada učebnic je založena na materiálech z Cambridge English for Schools.

Jedná se o její zkrácenou verzi, která je určena zejména pro běžné ZŠ, pro výuku v nespecializovaných třídách. Žáky ve svých šesti dílech (včetně Starteru) dovede od úrovně začátečníků na úroveň středně pokročilých. Každý díl obsahuje materiály pro cca 40-60 hodin školní výuky. Tato řada je vhodná i pro výuku ve třídách s různou úrovní znalostí a talentu. Témata v učebnicích zahrnují vždy lekci komunikativní a gramatickou, v závěru učebnice je potom ještě další doplňková lekce Optional Unit, která vybírá aktivity z projektových a opakovacích lekcí, a z lekcí reálií (od Velké Británie až po Jižní Afriku), obsažených v plné podobě v řadě Cambridge English for Schools. Vzhledem k těsné příbuznosti je možné u obou řad začít výuku s českým Starterem z řady Cambridge English for Schools. Tento díl byl přepracován, aby vyhovoval požadavkům škol i osnov MŠMT ČR. Kromě doplnění gramatiky a slovní zásoby se uvádí v lekcích 1-7 pokyny ke cvičením v češtině, aby se žákům usnadnil vstup do cizího jazyka, a dále se postupně přechází do angličtiny.

Pracovní sešity obsahují upevňovací a rozšiřující cvičení k oběma základním lekcím i k doplňkové lekci každého tématu a také obrázkový slovníček a konverzačních obratů. I u pracovního sešitu je možné využít českou verzi z Cambridge English for Schools, která obsahuje český přehled gramatiky s uvedením podrobnějších poznámek k jevům specificky těžkým pro české žáky.

Doplňkem učebnice a pracovního sešitu jsou Listening and Speaking Packs (komplety příručky a kazety), které poskytují další možnost samostatně si procvičit poslech, mluvení a výslovnost. Pro žáky i učitele jsou dále určeny příručky Grammar & Vocabulary (k dílům 1-3), které obsahují český přehled gramatiky, další gramatická a překladová cvičení s klíčem a také anglicko-český slovníček s přepisem výslovnosti (společné s řadou Cambridge English for Schools).

Podrobné rady, jak přistupovat k učebnici, najdou učitelé v metodické příručce, která kromě plánů hodin obsahuje také další kopírovací materiály.

Samostatným komponentem je příručka A to Z Methodology, abecední průvodce metodickou teorií i praxí. Je společná pro všechny úrovně a shrnuje hlavní moderní metodické zásady a trendy.

  • Ke zkrácené řadě použijte videa k původní Cambridge English for Schools. Cambridge English Worldwide offers:
  • a school-based approach with links to other subject areas throughout the course, and to other classes in different countries
  • content and concepts related to learners' ages and levels of ability
  • an organisation based on the realities of teaching English at school: mixed abilities, mixed motivation, time available, and class size
  • material developed and successfully piloted in collaboration with teachers and classes in many parts of the world. The course consists of six levels: Starter and 1-5. Each level is designed for courses of 40-50 class hours, with optional material to provide

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.