Srovnání cen » Děti a maminky » Kočárky » Srovnání cen CAM Cortina X3 Tris Evolution

Kočárky

CAM Cortina X3 Tris Evolution

Hodnocení: 16x
  • 3.875

CAM Cortina X3 Tris Evolution je moderní tříkolový kočárek vhodný jak do města tak lehkého terénu. Nabízí celou řadu nadstandardních funkcí a doplňků včetně autosedačky. Vaše dítě tak bude mít pohodlí za každé situace. Moderní tříkolka CAM Cortina X3tris Evolution 2013 s Quicky a VIA VAI systémem, sportovní, hlubokou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.42131
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace CAM Cortina X3 Tris Evolution

Kategorie Kočárky
Výrobce CAM
Nejnižší cena 20 990 Kč

CAM Kočárek Cortina X3 Tris Evolution je luxusní trojkombinace pro náročné rodiče. Krásný elegantní kočárek s hlubokou korbou, sportovní sedačkou, autosedačkou, hrazdou, pláštěnkou, košem a taškou ke kočárku obdržíte s nafukovacími koly. Vše pro komfort dítěte. ... a dál?

Produkt CAM Cortina X3 Tris Evolution

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Babypoint Polo

Babypoint Polo

od 1 890 Kč

Monza Street

Monza Street

od 3 020 Kč

CARETERO Moby

CARETERO Moby

od 2 720 Kč

BRITAX Smile 2

BRITAX Smile 2

od 11 699 Kč

G-mini Lord

G-mini Lord

od 6 289 Kč

Novinky z okolí


CAM Dinamico Premium

CAM Dinamico Premium

od 19 990 Kč

CAM Linea CLASS TRIS

CAM Linea CLASS TRIS

od 20 990 Kč

CAM NEONATO PURO

CAM NEONATO PURO

od 24 290 Kč

CAM Linea CLASSY

CAM Linea CLASSY

od 16 990 Kč

CAM Pulsar Twin col. 141

CAM Pulsar Twin col. 141

od 18 990 Kč

CAM Combi Tris

CAM Combi Tris

od 9 999 Kč

CAM Cortina X3 Tris Evolution - parametry

Název produktu: CAM Cortina X3 Tris Evolution
Výrobce: CAM
Minimální cena: 20 990 Kč
Maximální cena: 20 990 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.88 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.875
Podrobný popis:

CAM Cortina X3 Tris Evolution je moderní tříkolový kočárek vhodný jak do města tak lehkého terénu. Nabízí celou řadu nadstandardních funkcí a doplňků včetně autosedačky. Vaše dítě tak bude mít pohodlí za každé situace.

Moderní tříkolka CAM Cortina X3tris Evolution 2013 s Quicky a VIA VAI systémem, sportovní, hlubokou korbou a autosedačkou. Novinkou jsou u tohoto kočárku nafukovací kola. Díky patentovanému systému lze nastavit opěrku zad i nohou současně, jediným pohybem! U Cortiny X3 najdete všechny designové prvky, charakteristické pro celou letošní kolekci. Materiály mají výrazně moderní vzhled. Černý rám vyrobený z hliníku s matnou úpravou, působí progresivním a nadčasovým dojmem, elegantně tvarované plasty pak přidávají luxus a dynamiku. Novinkou jsou u tohoto kočárku: nafukovací kolečka

jiný způsob prošívání

třpytivá dekorace v novém, výrazném stylu

Pohodlí kočárku je jednou z mnoha předností Cortiny X3 Air Wheels. Výborná ergonomie, kvalitně polstrovaná a prostorná korba kočárku, vytváří spolu s vynikajícími materiály maximální možné pohodlí. Po jednoduchém složení je Cortina X3 Air Wheels kompaktní a skladná. Lehká hliníková kostra je snadno přenosná. Kočárek vybaven autosedačkou Zero + . Tato sedačka výsledkem několikaletého vývoje přechozího modelu Bye Bye. Má vylepšenou ochranu proti bočnímu nárazu a lepší ergonomii pro spánek dítěte a jeho pohodlí. Jako doplněk je možné k sedačce Zero + dokoupit základnu pro uchycení v automobilu, která velmi usnadňuje manipulaci se sedačkou při umístění v automobilu. Univerzální pláštěnku lze použít na hlubokou korbu, sportovní sedák i podvozek osazený autosedačkou. Součástí kočárku je sportovní i hluboká korba, autosedačka Zero + pro skupinu 0-13Kg, nánožník, univerzální pláštěnka, odkládací koš. Systém VIA VAI dovoluje jednoduchým způsobem odstranit sportovní korbu z kostry kočárku a připravit jej tak na instalaci hluboké korby nebo autosedačky. Z obrázků vpravo je patrné, že odinstalace sportovní korby pomocí VIA VAI není ovšem nezbytně nutná. Druhý systém -Quicky - totiž dovoluje použít autosedačku či hlubokou korbu bez i s nasazenou sportovní korbou. Hlubokou korbu i autosedačku lze zároveň díky Quicky systému snadno vyjmout z kočáru a přenášet samostatně. Obě korby i autosedačku lze instalovat ve směru i proti směru jízdy!! Madlo hluboké korby i autosedačky je polohovatelné, samostatně stojící korba má funkci houpání. Madlo rukojeti kočárku je polohovatelné, brzda i odpružení mají centrální provedení. Jasně rozeznatelným designem, prvotřídními materiály a výborným zpracováním, staví tento kočárek vlastní standard ve třídě kombinovaných kočárků! Hmotnost: Podvozek + hluboká korba: 14,60 kg

Podvozek + autosedačka: 13,60 kg

Sportovní kočárek: 13,00 kg

Autosedačka: 3,80 kg

Rozměry (d x š x v): Podvozek + hluboká korba: 61 x 115 x 120 cm

Podvozek + autosedačka: 61 x 115 x 120 cm

Sportovní kočárek:

rozložený: 61 x 115 x 105 cm

složený: 61 x 54 x 78 cm

Podvozek:

Rozložený: 61 x 115 x 105 cm

Složený: 61 x 54 x 78 cm

Autosedačka: 44 x 69 x 60 cm

Taška:


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.