MENU

Srovnání cen » Sport a fitness » Golfové vybavení » Golfové hole » Golfové hybridy » Srovnání cen Callaway SteelHead XR hybrid

Golfové hybridy

Callaway SteelHead XR hybrid

Hodnocení: 20x
  • 4
EAN: 0884885958232

Změní Vaší dlouhou hru Hybrid Callaway Steelhead XR má kompaktní hlavu s extrémním umístěním hmotnosti po obvodu a nízkým těžištěm, které podporuje vysokou, delší a rovnější dráhu letu z různých podkladů na hřišti i výbornou hratelnost z ferveje. Vyznačuje větší délkou od patky ke špičce s cílem maximalizovat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma

Filtrovat: i

Srovnání cen Callaway SteelHead XR hybrid

Specifikace Callaway SteelHead XR hybrid

Kategorie Golfové hybridy
Výrobce CALLAWAY
Nejnižší cena 2 790 Kč

Dámský hybrid Callaway SteelHead XR je vybaven nápomocnou Face Cup technologií, která zvyšuje rychlost odpáleného míčku z jakéhokoli povrchu a umožňuje maximální odpouštění špatně trefených ran. Face Cup technologie - vyšší rychlost a maximální odpuštění špatně trefených ran Hyper Speed Face Cup tehcnologie - maximální odpuštění špatně trefené rány Shaft:  Matrix Program F15 - grafitový ... a dál?

Produkt Callaway SteelHead XR hybrid

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


 Cobra King F7 hybrid

Cobra King F7 hybrid

od 3 990 Kč

Lynx Predator hybrid

Lynx Predator hybrid

od 2 790 Kč

Lynx Crystal hybrid

Lynx Crystal hybrid

od 2 990 Kč

Callaway Apex Hybrid

Callaway Apex Hybrid

od 4 390 Kč


Novinky z okolí


Callaway XR OS

Callaway XR OS

od 4 990 Kč

Callaway Apex

Callaway Apex

od 4 990 Kč

Callaway Apex Hybrid

Callaway Apex Hybrid

od 4 390 Kč

MKids Lite Driver

MKids Lite Driver

od 1 290 Kč

Callaway SteelHead XR hybrid - parametry

Název produktu: Callaway SteelHead XR hybrid
Výrobce: CALLAWAY
Minimální cena: 2 790 Kč
Maximální cena: 3 990 Kč
Ušetríte až: 1 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Změní Vaší dlouhou hru Hybrid Callaway Steelhead XR má kompaktní hlavu s extrémním umístěním hmotnosti po obvodu a nízkým těžištěm, které podporuje vysokou, delší a rovnější dráhu letu z různých podkladů na hřišti i výbornou hratelnost z ferveje. Vyznačuje větší délkou od patky ke špičce s cílem maximalizovat promíjení a hlubším profilem pro vyšší zahájení a stabilitu s neuvěřitelně všestranným výkonem. Speed Step vroubky na vrchu korunky snižují aerodynamický odpor hlavy a zvyšují její rychlostHyper Speed Face důsledné prohnutí impaktové plochy až nejzazším okrajům přináší neuvěřitelné vzdálenosti přes celou impaktovou plochuobvodovým vyvážením vznikla neuvěřitelně tolerantní hůl s vysokým momentem setrvačnosti (MOI), která změní vaší dlouhou hrustandardně dodávaný grafitový shaft Matrix F15 pomůže zvýšit cit, poskytuje konzistentní let a snižuje námahu při golfovém švihu Hybrid je navržen pro jedinečnou kombinaci vzdálenosti, míry odupstnosti a hratelnosti. Vlastnosti: Větší clubface, nabitá Hyper Speed ??Face Cup technologií, podporuje větší rychlost míče, a to zejména při off-center úderech. Větší clubhead a CG položené hluboko, usnadňují odpal, pro větší přenos a vzdálenost. Speed ??Step Technology zlepšuje proudění vzduchu, na podporu větší clubhead rychlosti a větší vzdálenost. Designéři maximalizovali míru odpustnosti tím, že navrhli mírně hlubší tělo a delší délku čepele, aby vytvořily větší úderovou plochu a zvýšili MOI. Orientace: Left-hand. Loft: 22°. Lie: 59.25°. Shaft: Graphite. Flex: Regular. Délka: 39.75''. Callaway Steelhead XR pánský hybrid + kryt hlavy

Novinka mezi pánskými hybridy. Navržen pro bezkonkurenční vzdálenost, odpouštění nepřesně trefených ran a výbornou hratelnost z ferveje.

Standardně dodávaný shaft

Matrix Ozik Program F15 50/60/65 - grafit Hmotnost

Torque

Kickpoint Light

58

mid

mid Regular

63

mid

mid Stiff

64

mid

mid Technické specifikace dostupných variant 3H

4H

5H

6H Loft

19°

22°

25°

28° Lie

58.5°

59.25°

60°

60.75° Délka hole

40.5"

39.75"

39"

38.25" Na levou stranu

Ano

Ano

Ano

Na dotaz Švihová hmotnost

D1

D1

D1

D1 Přejete si Callaway hole na míru Vašemu švihu?

Již... Dámský hybrid Callaway SteelHead XR je vybaven nápomocnou Face Cup technologií, která zvyšuje rychlost odpáleného míčku z jakéhokoli povrchu a umožňuje maximální odpouštění špatně trefených ran.

Face Cup technologie - vyšší rychlost a maximální odpuštění špatně trefených ran

Hyper Speed Face Cup tehcnologie - maximální odpuštění špatně trefené rány

Šaft:  Matrix Program F15 - grafitový


Přidat recenzi pro Callaway SteelHead XR hybrid

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.