Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Calgel gel 10 g

Léky

Calgel gel 10 g

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Calgel orální gel Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Calgel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vašemu dítěti co nejvíce prospěl. Ponechte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Calgel gel 10 g koupíte i tady

Specifikace Calgel gel 10 g

Kategorie Léky
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 79 Kč

Calgel je určen ke zmírnění bolesti a ke zklidnění bolestivých dásní dítěte způsobené prořezáváním zubů a zároveň působí mírně antisepticky. ... a dál?

Produkt Calgel gel 10 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Calgel gel 10 g - parametry

Název produktu: Calgel gel 10 g
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 115 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Calgel orální gel Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Calgel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vašemu dítěti co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se příznaky zhorší nebo nezlepší po sedmi dnech, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je přípravek Calgel a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Calgel používat Jak se přípravek Calgel používá Možné nežádoucí účinky Jak přípravek Calgel uchovávat Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK CALGEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Calgel je orální gel s obsahem lokálního anestetika (látky určené k místnímu znecitlivění) a antiseptika (látky, která zastavuje nebo omezuje růst choroboplodných zárodků). Calgel je určen ke zmírnění bolesti a ke zklidnění bolestivých dásní dítěte způsobené prořezáváním zubů, a zároveň působí mírně antisepticky. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK CALGEL POUŽÍVAT Nepoužívejte přípravek Calgel v případě alergie, přecitlivělosti na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku Calgel. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Calgel je zapotřebí jestliže Vám lékař sdělil, že Vaše dítě trpí vzácnou dědičnou nesnášenlivostí fruktózy, nesmíte u dítěte přípravek Calgel používat. Při používání přípravku Calgel dodržujte doporučené dávkování. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá nebo užívalo v nedávné době a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Důležité informace o některých složkách přípravku Calgel Heřmánek, který je jednou ze složek bylinkového aroma, může být rovněž zdrojem alergických reakcí. U přecitlivělých jedinců, kteří dříve požívali bylinné přípravky nebo čaje obsahující heřmánek, se z tohoto důvodu může dostavit alergická reakce, projevující se dýchacími obtížemi. V případě výskytu těchto obtíží ukončete neprodleně používání přípravku a okamžitě vyhledejte lékaře. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK CALGEL POUŽÍVÁ Přípravek Calgel používejte přesně podle pokynů v této příbalové informaci. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Přípravek Calgel je určen dětem od pěti měsíců. Malé množství gelu, přibližně 7,5 mm, vytlačte na čistý koneček prstu a jemně vtírejte do postižené dásně. V případě potřeby opakujte po 20 minutách, nejvýše šestkrát denně. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se používání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. 4


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.