Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet

Léky

Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFROMACE PRO UŽIVATELE   Calcium-Sandoz forte 500 mg Calcium-Sandoz FF 1000 mg šumivé tablety Calcii lactogluconas et calcii carbonas, Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72937
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 67 Kč

Terapeutické indikace: - Prevence a léčba deficitu kalcia. - Suplementace kalcia jako doplněk specifické léčby k prevenci a léčbě osteoporozy. - U křivice a u osteomalacie jako přídavek k léčbě vitaminem D3. ... a dál?

Produkt Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Calcium-Sandoz Forte 500 mg 20 tablet
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 88 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFROMACE PRO UŽIVATELE   Calcium-Sandoz forte 500 mg Calcium-Sandoz FF 1000 mg šumivé tablety Calcii lactogluconas et calcii carbonas, Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Calcium-Sandoz musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému léka doplnění vápníku při prevenci a léčbě osteoporózy Vápník je základním minerálním prvkem, který je nezbytný k udržení iontové rovnováhy v těle a ke správné činnosti svalových, kostních i jiných buněk. Šumivé tablety Calcium umožňují přiměřený přívod snadno rozpustných a ionizovatelných solí vápníku ve formě chutného n&a Terapeutické indikace: - Prevence a léčba deficitu kalcia. - Suplementace kalcia jako doplněk specifické léčby k prevenci a léčbě osteoporozy. - U křivice a u osteomalacie jako přídavek k léčbě vitaminem D3. Čtěte podrobně příbalový leták. Přípravek Calcium-Sandoz obsahuje bohatý zdroj vápníku, což je základní minerální látka, potřebná pro tvorbu a zachování kosti. Farmakoterapeutická skupina: Minerální doplňky. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Přípravek je určen k prevenci a léčbě nedostatku vápníku a může být užíván v kombinaci s jinými léčivými přípravky k prevenci a léčbě onemocnění nazývaného osteoporóza (řídnutí kostí). Calcium-Sandoz Forte 500mg 20 šumivých tablet od Sandoz na www.GigaLekarna.cz za 81 Kč . Calcium-Sandoz Forte 500mg por.tbl.eff.20x500mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.