Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet

Pohybový aparát

Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet

Hodnocení: 15x
  • 4

CALCIUM 500 mg PHARMAVITšumivé tabletyDRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE:WALMARK, a.s., Třinec, Česká rapublikaSLOŽENÍ:Léčivé látky: Calcii carbonas 1250 mg (t.j. 500 mg vápníku), Riboflavini natrii phosphas 0,2 mg v 1 tabletě.Pomocné látky: kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, makrogol, sodná sůl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82267
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce Walmark
Nejnižší cena 67 Kč

CALCIUM 500 mg PHARMAVIT šumivé tablety DRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE: WALMARK, a.s., Třinec, Česká rapublika SLOŽENÍ: Léčivé látky: Calcii carbonas 1250 mg (t.j. 500 mg vápníku), Riboflavini natrii phosphas 0,2 mg v 1 tabletě. Pomocné látky: kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, makrogol, sodná sůl sacharinu, citronová příchuť. INDIKAČNÍ SKUPINA: Soli a ionty pro p.o. užití CHARAKTERISTIKA: Šumivé tablety citronové příchuti s obsahem vápníku, který je nutný pro správnou funkci svalů a nervů, » ... a dál?

Produkt Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Calcium Pharmavit 500 mg 20 tablet
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 103 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

CALCIUM 500 mg PHARMAVITšumivé tabletyDRŽITEL ROZHODNUTÍ O REGISTRACI A VÝROBCE:WALMARK, a.s., Třinec, Česká rapublikaSLOŽENÍ:Léčivé látky: Calcii carbonas 1250 mg (t.j. 500 mg vápníku), Riboflavini natrii phosphas 0,2 mg v 1 tabletě.Pomocné látky: kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný, makrogol, sodná sůl sacharinu, citronová příchuť.INDIKAČNÍ SKUPINA:Soli a ionty pro p.o. užitíCHARAKTERISTIKA:Šumivé tablety citronové příchuti s obsahem vápníku, který je nutný pro správnou funkci svalů a nervů, pro růst kostí a zubů. Denní potřeba vápníku se pohybuje mezi 500 až 2000 mg a zvyšuje se v těhotenství, v době kojení a během růstu. Riboflavin je důležitou součástí enzymatických systémů nezbytných pro látkovou výměnu.INDIKACE:Přípravek se používá ke krytí zvýšené potřeby vápníku v období růstu, v těhotenství a během kojení. Na doporučení lékaře se používá jako součást léčby u řídnutí kostí (osteoporózy), měknutí kostí (osteomalácie), u chorobně zvýšené propustnosti kapilár při alergických reakcích, jako podpůrná léčba spasmofilie a tetanie (zvýšená nervová dráždivost se sklonem ke svalovým křečím) a podporuje také hojení zlomenin.Přípravek mohou užívat dospělí včetně těhotných a kojících žen, děti od 5 let i mladiství. Přípravek neobsahuje cukr, je vhodný i pro diabetiky.KONTRAINDIKACE:Přípravek nesmí užívat nemocní přecitlivělí na látky obsažené v přípravku nebo nemocní s těžkou poruchou funkce ledvin a ledvinovými kameny, nemocní se zvýšenou hladinou vápníku v krvi ( např. při onemocnění příštítných tělísek ) a při hypervitaminóze D. Nemocní, kteří užívají digoxin, mohou vápník užívat jen se souhlasem ošetřujícího lékaře a pod jeho kontrolou.NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY:Přípravek Calcium 500 mg Pharmavit je obvykle dobře snášen, ale může se vyskytnout zácpa, nechutenství nebo tlak v nadbřišku.Při případném výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem.Přecitlivělost na přípravek se může projevit náhle vzniklým otokem obličeje s poruchami dýchání, vyrážkou a svěděním kůže. V tomto případě ihned přerušte užívání přípravku a vyhledejte lékaře!INTERAKCE:Účinky přípravku Calcium 500 mg Pharmavit a jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat.Vápník může zesilovat účinek a zhoršovat snášenlivost kardiotonik (např. digoxinu) , snižovat účinek některých antibiotik (tetracyklinů a kanamycinu) a vitaminů rozpustných v tucích (vitamin A a D), protože snižuje jejich vstřebávání. Vstřebávání vápníku zhoršuje kyselina fytová a šťavelová, soli hořčíku, draslíku a sodíku. Při současném užívání přípravků s vitaminem D vzniká riziko hyperkalcémie (nadměrné množství vápníku v krvi).DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍ:Pokud lékař neurčí jinak, užívají dospělí 1-2 tablety denně. Dětem od 5 let a dospívajícím do 24 let podávejte 1krát denně 1 tabletu. Tablety se nechají rozpustit ve sklenici vody (asi 200 ml) a roztok se vypije nejlépe při jídle nebo ihned po něm.Přípravek se může užívat ke krytí zvýšené p


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.