Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet

Léky

Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

K prevenci i léčbě hypokalcémie (nedostatku vápníku). PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Calcii carbonici 0,5 tbl. Medicamentatabletycalcii carbonasPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Calcii carbonici 0,5 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet koupíte i tady

Specifikace Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet

Kategorie Léky
Výrobce MEDICAMENTA
Nejnižší cena 74 Kč

Přípravek je indikován k preventivnímu i terapeutickému použití při těchto stavech a poruchách: těhotenství a kojení, hojení... ... a dál?

Produkt Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet

Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet - parametry

Název produktu: Calcii Carbonici 0.5 g 50 tablet
Výrobce: MEDICAMENTA
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 91 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

K prevenci i léčbě hypokalcémie (nedostatku vápníku). PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Calcii carbonici 0,5 tbl. Medicamentatabletycalcii carbonasPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Calcii carbonici 0,5 tbl musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Calcii carbonici 0,5 tbl a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Calcii carbonici 0,5 tbl užívat 3. Jak se Calcii carbonici 0,5 tbl užívá 4. Možné nežádoucí účinky5 Jak Calcii carbonici 0,5 tbl uchovávat 6. Další informace1. CO JE CALCII CARBONICI 0,5 TBL A K ČEMU SE POUŽÍVÁCalcii carbonici 0,5 tbl je kalciový přípravek doplňuje hladinu vápníku v organismu. Používá se k prevenci i léčbě hypokalcémie (nedostatku vápníku) při jeho nedostačujícím přívodu při těchto stavech a poruchách: těhotenství a kojení, hojení zlomenin a u starších osob jejich prevence (podávat s vitamínem D), eliminace traumat, dlouhodobá léčba kortikoidy, poruchy vápníkového metabolismu, alergické choroby vzniklé zejména v důsledku vrozené dispozice, jako např. atopický ekzém, tetanie tj. zvýšená nervosvalová dráždivost (křeče), křivice (rachitis), měknutí kostí (osteomalácie), řídnutí kostí (osteoporóza), alergické otoky hrtanu a hltanu, chronická zánětlivá onemocnění, různé kožní choroby (dermatózy).Přípravek mohou užívat dospělí, děti i mladiství.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CALCII CARBONICI 0,5 TBL UŽÍVAT Neužívejte přípravek Calcii carbonici 0,5 tbl- jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku Calcii carbonici 0,5 tbl.- jestliže máte zvýšenou hladinu vápníku v organismu (hyperkalcémii),- jestliže trpíte ledvinovou nedostatečností, - jestliže máte ledvinové nebo žlučové kameny.Zvláštní opatrnosti při použití Calcii carbonici 0,5 tbl je zapotřebí2/4Pacienti s achlorhydrií (nepřítomností kyseliny chlorovodíkové v žaludeční šťávě, bývá spojena s vleklým zánětem žaludku) by měli přípravek užívat mezi jídlem.Při dlouhodobém užívání jsou nutné laboratorní kontroly vápníku v krvi a v moči.Bez porady s lékařem neužívejte žádné přípravky obsahující vápník nebo vitamín D.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyProsím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Perorální podávání vápníku (podání ústy) snižuje vstřebávání některých antibiotik, zejména tetracyklinu a vita


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.