Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet

Léky pro ženy

Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Calcii carbonici se používá k prevenci i léčbě nedostatku vápníku při jeho nedostačujícím přívodu při těhotenství a kojení, hojení zlomenin, eliminaci traumat, dlouhodobé léčbě kortikoidy, poruchách vápníkového metabolismu, alergických chorobách vzniklých zejména v důsledku vrozené dispozice, jako např. atopický ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet koupíte i tady

Specifikace Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce GLENMARK
Nejnižší cena 122 Kč

K prevenci i léčbě hypokalcémie (nedostatku vápníku). V těhotenství, při kojení, hojení zlomenin. ... a dál?

Produkt Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet

Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet - parametry

Název produktu: Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet
Výrobce: GLENMARK
Minimální cena: 122 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Calcii carbonici se používá k prevenci i léčbě nedostatku vápníku při jeho nedostačujícím přívodu při těhotenství a kojení, hojení zlomenin, eliminaci traumat, dlouhodobé léčbě kortikoidy, poruchách vápníkového metabolismu, alergických chorobách vzniklých zejména v důsledku vrozené dispozice, jako např. atopický ekzém, tetanie tj. zvýšená nervosvalová dráždivost, křivice, měknutí kostí, řídnutí kostí, alergické otoky hrtanu a hltanu, chronická zánětlivá onemocnění, různé kožní choroby.

Přípravek doplňuje hladinu vápníku v organismu.

 

Dávkování a způsob užití:

  Dospělí obvykle užívají 2-4 tablety denně při preventivním podávání. Při léčebném podávání je možné zvýšit dávku na základě doporučení lékaře.

Dětem se podává 1/2-1 tableta denně.

Tablety polykejte celé nebo rozdělené a zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny.

 

Složení:

  Léčivou látkou je calcii carbonas (uhličitan vápenatý) 0,5 g v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, pšeničný škrob, želatina, mastek, magnesium-stearát.

 

Kontraindikace:

  Přípravek neužívejte při alergii (přecitlivělosti) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku, jestliže máte zvýšenou hladinu vápníku v organismu (hyperkalcémii), jestliže trpíte ledvinovou nedostatečností, jestliže máte ledvinové nebo žlučové kameny.

Balení:

100 tablet kód SÚKL: 0017994 Tablety s obsahem vápníku ve formě uhličitanu vápenatého. Tento osvědčený přípravek slouží k doplnění hladiny vápníku v organismu, vyšší dávky mají terapeutické účinky. Skupina HVLP, Soli a ionty pro p.o. i parent.aplikaci Preventivní použití: během těhotenství a kojení, k hojení zlomenin, k eliminaci traumat, při nedostatečném přívodu vápníku, u starších osob k prevenci zlomenin, během dlouhodobé léčby kortikoidy. Léčebné použití: poruchy vápníkového metabolismu, alergické choroby vzniklé zejména v důsledku vrozené dispozice, jako např. atopický ekzém, tetanie – tj. zvýšená nervosvalová dráždivost, křivice (rachitis), měknutí kostí (osteomalácie), řídnutí kostí (osteoporóza), alergické otoky hrtanu a hltanu, chronická zánětlivá onemocnění, zvýšená nervosvalová dráždivost – křeče, různé kožní choroby (dermatózy). Složení: Léčivá látka: Calcii carbonas (uhličitan vápenatý) 0,500 g v 1 tabletě. 1 tableta obsahuje 200 mg ionizovatelného vápníku. Pomocné látky: monohydrát laktosy (mléčný cukr), pšeničný škrob aj. Balení: 50 tablet, 100 tablet, 1000 tablet. Přípravek je indikován k preventivnímu i terapeutickému použití při těchto stavech a poruchách: těhotenství a kojení, hojení fraktur, zmírnění traumatických stavů při nedostatečném přívodu vápníku. Čtěte pozorně příbalový leták. Calcii Carbonici 0.5 MVM 100 tablet od Glenmark na GigaLékárna.cz za 137 Kč . Calcii Carbonici 0.5tbl.mvm por.tbl.nob.100x0.5g


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.