Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Calcichew D3 20 tablet

Léky

Calcichew D3 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Calcichew D3 200 IU se užívá v prevenci a léčbě nedostatku vápníku a vitaminu D a po poradě s lékařem jako doplněk při léčbě osteoporózy. Mají sladkou a příjemnou pomerančovou chuť. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CALCICHEW D3 200 IU, žvýkací tablety Vápník (jako calcii carbonas), vitamin D3 (jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Calcichew D3 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Calcichew D3 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce NYCOMED AUSTRIA
Nejnižší cena 38 Kč

Vitamin D a vápník slouží jako doplněk při léčbě osteoporózy u pacientů, u nichž hrozí nedostatek vitamínu D a vápníku. ... a dál?

Produkt Calcichew D3 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Calcichew D3 20 tablet - parametry

Název produktu: Calcichew D3 20 tablet
Výrobce: NYCOMED AUSTRIA
Minimální cena: 38 Kč
Maximální cena: 52 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Calcichew D3 200 IU se užívá v prevenci a léčbě nedostatku vápníku a vitaminu D a po poradě s lékařem jako doplněk při léčbě osteoporózy. Mají sladkou a příjemnou pomerančovou chuť. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CALCICHEW D3 200 IU, žvýkací tablety Vápník (jako calcii carbonas), vitamin D3 (jako colecalciferolum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Calcichew D3 200 IU musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Calcichew D3 200 IU a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Calcichew D3 200 IU užívat 3. Jak se Calcichew D3 200 IU užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Calcichew D3 200 IU uchovávat 6. Další informace 1. CO JE CALCICHEW D3 200 IU A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Calcichew D3 200 IU, žvýkací tablety obsahuje vápník a vitamin D, obě uvedené látky se podílejí na stavbě kostí. Calcichew D3 200 IU se užívá v prevenci a léčbě nedostatku vápníku a vitaminu D a po poradě s lékařem jako doplněk při léčbě osteoporózy. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CALCICHEW D3 200 IU UŽÍVAT Neužívejte přípravek Calcichew D3 200 IU - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku Calcichew D3 200 IU - jestliže je u Vás zjištěno zvýšení obsahu vápníku v krvi nebo moči - jestliže trpíte tvorbou kamenů v ledvinách - jestliže trpíte nadbytkem vitamínu D Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Calcichew D3 200 IU je zapotřebí v následujících případech: - jestliže užíváte tento přípravek dlouhodobě. - jestliže máte sníženou funkci ledvin, nebo sklon k tvorbě ledvinových kamenů (máte nebo jste v minulosti někdy měl(a) ledvinové kameny). - jestliže trpíte sarkoidózou (imunitní systémové onemocnění, kdy může být zvýšená hladina vitamínu D v těle) - jestliže jste nepohyblivý/á a máte osteoporózu - jestliže užíváte jiný přípravek s vitamínem D. Další dávky vápníku a vitamínu D by měly být podávány pod lékařskou kontrolou. Pokud se Vás týká jakákoli z výše uvedených podmínek, poraďte se o užívání přípravku Calcichew D3 200 IU se svým lékařem dříve, než jej začnete užívat. Jestliže užíváte Calcichew D3 200 IU při léčbě osteoporózy, je nezbytné, aby Vám lékař před léčbou stanovil hladinu vápníku v krvi a rozhodl o vhodnosti léčby tímto přípravkem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.