MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

Knihy pro děti a mládež

C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788025316153

Londýn sužují nálety Luftwaffe a hrůzy 2. světové války. Proto byli Petr, Zuzana, Edmund a Lucie evakuováni na venkov. V domě profesora Diviše objeví starou almaru. Jak brzy zjistí, skříň slouží coby brána do fantastické země Narnie. Mluví tam zvířata a fungují kouzla. A taky krutě vládne Bílá čarodějnice. Postaví se jí děti? Zvítězí coby vyslanci dobra? Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání obsahuje všechna dobrodružství z fantastické země, kterou vytvořil C. S. Lewis. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.88966
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

Specifikace C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 612 Kč

Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkové kazetě. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru je tím nejlepším dárkem pro mladé čtenáře! ... a dál?

Produkt C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání - parametry

Název produktu: C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 612 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 287 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Narnie je pohádková země s kouzelnými bytostmi, mluvícími zvířaty a krály a princeznami. Přesto je v mnohém stejná jako ta naše, i zde přebývá zlo, které se snaží získat nadvládu nad dobrem a hrdinové musí vytáhnout do boje. Naštěstí mívají nečekané pomocníky, odvážné děti z našeho světa, které prošly kouzelnými dveřmi a staly se součástí boje proti zlým čarodějnicím či hledání ztraceného prince a konce světa až po poslední bitvu. Kompletní sbírka všech sedmi knih s pohádkovými příběhy z fantastické říše Narnie.

Letopisy Narnie Komplet 1.-7. díl - C SLewis Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie v dárkovém boxu! Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí. Souborné vydání světového bestselleru. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od Fragment naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Komplet všech sedmi dílů Letopisů Narnie (Čarodějův synovec; Lev, čarodějnice a skříň; Kůň a jeho chlapec; Princ Kaspian; Plavba Jitřního poutníka; Stříbrná židle; Poslední bitva) v dárkovém boxu! Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí.

Dárková kazeta obsahující všech sedm dílů Letopisů Narnie. Dobrodružství odehrávající se v zemi trpaslíků, obrů, kentaurů i jiných tajemných bytostí je ideálním dárkem pro mladé čtenáře! Nenechte si u


Recenze C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro C. S. Lewis: Letopisy Narnie 1-7.díl Komplet krabice - 3. vydání

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.