Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen C.H.Beck Úvod do evropského práva, 4. vydání

Próza - beletrie

C.H.Beck Úvod do evropského práva, 4. vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato publikace má čtenáři posloužit jako první elementární souhrnná informace o právu Evropské unie. Jejím cílem je na relativně malém prostoru nastínit základní prvky a principy fungování tohoto právního systému a stát se tak východiskem pro jeho následné hlubší studium. Toho má být dosaženo mj. odkazy na zásadnější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace C.H.Beck Úvod do evropského práva, 4. vydání

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 354 Kč

Tato publikace má čtenáři posloužit jako první elementární souhrnná informace o právu Evropské unie. Jejím cílem je na relativně malém prostoru nastínit základní prvky a principy fungování tohoto práv ... a dál?

Produkt C.H.Beck Úvod do evropského práva, 4. vydání

C.H.Beck Úvod do evropského práva, 4. vydání - parametry

Název produktu: C.H.Beck Úvod do evropského práva, 4. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 354 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato publikace má čtenáři posloužit jako první elementární souhrnná informace o právu Evropské unie. Jejím cílem je na relativně malém prostoru nastínit základní prvky a principy fungování tohoto právního systému a stát se tak východiskem pro jeho následné hlubší studium. Toho má být dosaženo mj. odkazy na zásadnější práce v oboru evropského práva či přehledně strukturovaným a graficky přitažlivým vlastním textem. Předchozí vydání si kladlo za cíl umožnit základní bezprostřední orientaci v právu EU ihned po vstupu Lisabonské smlouvy v platnost. Nyní, byť již po jediném roce, když s jejím uplatňováním máme větší zkušenost a byla přijata řada předpisů k jejímu provedení, nastal opět čas k novému vydání učebnice. Autor : Doc. JUDr. Pavel Svoboda Ph.D., D.E.A., Druh sortimentu : Kniha, Úvod do evropského práva, 4. vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 362 Autor knihy Pavel Svoboda, Vydavatelstvo C. H. Beck,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.