Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C. H. Beck Strategické řízení - Miloslav Keřkovský, Oldřich Vykypěl

Učebnice/Odborná literatura

C. H. Beck Strategické řízení - Miloslav Keřkovský, Oldřich Vykypěl cena od 0 Kč

C. H. Beck Strategické řízení - Miloslav Keřkovský, Oldřich Vykypěl

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Strategické řízení, 2.vydání - Keřkovský Miloslav. Poznání, hodnocení a racionální uplatňování poznatků o objektivních vývojových tendencích v řízení podniku se stává jedním z nejvýznamnějších požadavků kladených na vedoucí pracovníky. Podnik, který chce v prostředí tržní ekonomiky přežít a úspěšně se ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

C. H. Beck Strategické řízení - Miloslav Keřkovský, Oldřich Vykypěl - parametry

Název produktu: C. H. Beck Strategické řízení - Miloslav Keřkovský, Oldřich Vykypěl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Strategické řízení, 2.vydání - Keřkovský Miloslav. Poznání, hodnocení a racionální uplatňování poznatků o objektivních vývojových tendencích v řízení podniku se stává jedním z nejvýznamnějších požadavků kladených na vedoucí pracovníky. Podnik, který chce v prostředí tržní ekonomiky přežít a úspěšně se rozvíjet, je nucen daleko více se zabývat vývojovými trendy působícími v jeho okolí a rozhodujícím trendům se pružně přizpůsobovat. Druhé vydání úspěšné publikace je doplněno o některé nové metodologické poznatky, přitom důraz je opět kladen na aplikaci teorie v praxi. Autoři hledají odpověď na klíčové otázky: Kdy je nezbytné změnit strategii firmy? Jak postupovat při formulaci návrhu strategie? Jak vybrat optimální strategii? Jak zvolenou strategii správně realizovat? Hlavní přínos publikace spočívá ve zpřístupnění nejnovějších poznatků z oblasti strategického řízení a poskytnutí návodu, jak postupovat při aplikaci teorie v praxi. Publikace: Strategické řízení, 2.vydání - Keřkovský Miloslav. 2. vydání. Publikace obsahuje ucelený přehled progresivních přístupů ke strategickému řízení zpracovaný jak na základě výzkumu a zahraniční odborné literatury, tak konfrontace s praxí strategického řízení našich firem. Autoři se zabývají celou řadou praktických otázek, např. kdy je nutno změnit strategii firmy, jak postupovat při formulaci návrhu strategie (corporate strategie, business strategie, funkčních strategií), jak vybrat optimální strategii či jak zvolenou strategii správně realizovat. Text je doplněn příklady a případovými studiemi.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.