Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C. H. Beck Rozhodnutí obchodního jména a nekalé soutěže - Jiří Macek

Učebnice/Odborná literatura

C. H. Beck Rozhodnutí obchodního jména a nekalé soutěže - Jiří Macek

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty ? odlišná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83727

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace C. H. Beck Rozhodnutí obchodního jména a nekalé soutěže - Jiří Macek

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 731 Kč

Publikace: Rozhodnutí ve věcech obchodního jména a nekalé soutěže - Macek Jiří. Přehled dosavadní dostupné judikatury související s touto problematikou. Do textu jsou zařazeny také vybrané judikáty z doby první republiky. Všechny judikáty jsou opatřeny výkladem a příslušnou literaturou. Publikace: Rozhodnutí ve věcech obchodního jména a nekalé soutěže - Macek Jiří. ... a dál?

Produkt C. H. Beck Rozhodnutí obchodního jména a nekalé soutěže - Jiří Macek

C. H. Beck Rozhodnutí obchodního jména a nekalé soutěže - Jiří Macek - parametry

Název produktu: C. H. Beck Rozhodnutí obchodního jména a nekalé soutěže - Jiří Macek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 731 Kč
Maximální cena: 731 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka obsahuje v chronologickém pořadí všechny přijaté nálezy a vybraná usnesení Ústavního soudu. Pro odbornou, ale i laickou veřejnost je publikace nepostradatelnou pomůckou k interpretaci a aplikaci právních norem. Zdrojem poučení jsou nejen odůvodnění výroků nálezů a usnesení, ale i tzv. dissenty ? odlišná stanoviska soudců, kteří nesouhlasí s většinovým názorem Ústavního soudu. Publikace je přehledně a systematicky zpracována, přičemž každý nález je opatřen výstižným názvem a právní větou, která umožňuje rychlou a věcnou orientaci. V každém díle také naleznete seznam právních předpisů použitých v textu. Díky Sbírce nálezů a usnesení získáte aktuální přehled rozhodovací praxe Ústavního soudu. Publikace: Rozhodnutí ve věcech obchodního jména a nekalé soutěže - Macek Jiří. Přehled dosavadní dostupné judikatury související s touto

problematikou. Do textu jsou zařazeny také vybrané judikáty z doby

první republiky. Všechny judikáty jsou opatřeny výkladem a

příslušnou literaturou. Publikace: Rozhodnutí ve věcech obchodního jména a nekalé soutěže - Macek Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.