Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C.H.Beck Občanský zákoník

Učebnice/Odborná literatura

C.H.Beck Občanský zákoník

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Občanský zákoník s judikaturou a souvisejícími předpisy, 2. vydání - Balák/Korecká/Vojtek. Druhé vydání úspěšné publikace přináší opět aktuální znění občanského zákoníku a výběr z významných soudních rozhodnutí, která informují o tom, jak jsou jednotlivá ustanovení zákona reflektována judikaturou, přičemž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? C.H.Beck Občanský zákoník koupíte i tady

Specifikace C.H.Beck Občanský zákoník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 671 Kč

Druhé vydání úspěšné publikace přináší opět aktuální znění občanského zákoníku a výběr z významných soudních rozhodnutí, která informují o tom, jak jsou jednotlivá ustanovení zákona reflektována judik ... a dál?

Produkt C.H.Beck Občanský zákoník

C.H.Beck Občanský zákoník - parametry

Název produktu: C.H.Beck Občanský zákoník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 671 Kč
Maximální cena: 1 366 Kč
Ušetríte až: 695 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Občanský zákoník s judikaturou a souvisejícími předpisy, 2. vydání - Balák/Korecká/Vojtek. Druhé vydání úspěšné publikace přináší opět aktuální znění občanského zákoníku a výběr z významných soudních rozhodnutí, která informují o tom, jak jsou jednotlivá ustanovení zákona reflektována judikaturou, přičemž od vydání prvního došlo k podstatnému rozšíření publikace o aktuální judikaturu. Spojení textu zákona a nejvýznamnějších rozhodnutí v přehledné podobě nabízí čtenářům rychlé a spolehlivé informace. Snadnou orientaci v textu zákona i judikatuře uvítá zejména právní praxe, pro níž se jistě stane neocenitelnou příručkou. Publikace je určena advokátům, soudcům a vůbec všem praktickým právníkům. Přínosná bude nepochybně i pro širokou zainteresovanou veřejnost a v neposlední řadě jistě i pro studenty právnických fakult. Publikace: Občanský zákoník s judikaturou a souvisejícími předpisy, 2. vydání - Balák/Korecká/Vojtek. Tento sešit obsahuje : úroky a poplatky z prodlení nájem a podnájem nebytových prostor vlastnictví bytů zvyšování nájemného odpovědnost za škodu mezinárodní právo soukromé a procesní ochranu Zákony s judikaturouC.H.BECK 2011, edice Beckova edice zákonů s judikaturouKniha, čeština, 1322 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.