Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C. H. Beck Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař

Učebnice/Odborná literatura

C. H. Beck Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař

Hodnocení: 1x
  • 4

Praktická příručka Domácí právník je rozdělena do dvou částí. První část publikace nazvaná JAK PODNIKAT BEZ PRÁVNÍKA poslouží jako základní pomůcka k orientaci v právním řádu ČR se zvláštním zřetelem k podnikatelské činnosti. Z obsahu: - Podnikání fyzických osob - Podnikání v obchodních společnostech - Zaměstnanci - ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85961

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace C. H. Beck Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 936 Kč

Praktická příručka Domácí právník je rozdělena do dvou částí. První část publikace nazvaná JAK PODNIKAT BEZ PRÁVNÍKA poslouží jako základní pomůcka k orientaci v právním řádu ČR se zvláštním zřetelem k podnikatelské činnosti. Z obsahu: - Podnikání fyzických osob - Podnikání v obchodních společnostech - Zaměstnanci - Spory mezi podnikateli - Daňové řízení Druhá část JAK PŘEŽÍT BEZ PRÁVNÍKA obsahuje vzory smluv a podání z různých oblastí každodenního života. Z obsahu: - Plná moc - Koupě a prodej věci - Zhotovení » ... a dál?

Produkt C. H. Beck Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař

C. H. Beck Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař - parametry

Název produktu: C. H. Beck Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 936 Kč
Maximální cena: 936 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Praktická příručka Domácí právník je rozdělena do dvou částí. První část publikace nazvaná JAK PODNIKAT BEZ PRÁVNÍKA poslouží jako základní pomůcka k orientaci v právním řádu ČR se zvláštním zřetelem k podnikatelské činnosti. Z obsahu: - Podnikání fyzických osob - Podnikání v obchodních společnostech - Zaměstnanci - Spory mezi podnikateli - Daňové řízení Druhá část JAK PŘEŽÍT BEZ PRÁVNÍKA obsahuje vzory smluv a podání z různých oblastí každodenního života. Z obsahu: - Plná moc - Koupě a prodej věci - Zhotovení věci - Nájem bytu - Směnka - Rozvod a otázky související - Vyživovací povinnost - Úkony v souvislosti s pracovním poměrem - Před soudem I. stupně - Výkon rozhodnutí - Žádosti adresované soudům Domácí právník - Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař od authora Milan Kindl, Helena Válková, Michal Pokorný, Martin Korbař a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Ve druhém vydání Domácího právníka naleznete informace a právní rady, které čtenáři nejčastěji vyhledávali ve vydání prvém. Výklad je zaměřen na frekventované otázky, se kterými se občan setkává v oblasti podnikání. První část příručky je věnovaná především podnikatelům a poslouží jako základní pomůcka k orientaci v právním řádu ČR s přihlédnutím k potřebám těch, kteří podnikají. Ve druhé části nalezne nejširší veřejnost vzory smluv a podání z různých oblastí každodenního života.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.