Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen C.H.Beck Česká republika a dvojí občanství

Učebnice/Odborná literatura

C.H.Beck Česká republika a dvojí občanství

Hodnocení: 10x
  • 3.7

Publikace Česká republika a dvojí občanství se zabývá problematikou státního občanství a poskytuje komentář k přehledu osob, které mohou mít legálně dvojí občanství. Co přináší publikace Česká republika a dvojí občanství? Kniha Česká republika a dvojí občanství podrobně rozebírá otázku přípustnosti souběžného výkonu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace C.H.Beck Česká republika a dvojí občanství

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 448 Kč

Kniha podrobně rozebírá otázku přípustnosti souběžného výkonu cizího občanství vedle českého podle současné české právní úpravy a také podle předchozích právních úprav, které platily na území českých zemí od vzniku institutu státního občanství v roce 1811. Hlavním výstupem je okomentované vymezení hlavních kategorií osob, které mohou mít legálně dvojí občanství: manželky a manželé cizinců, děti ze smíšených rodin, čeští občané na Slovensku, českoslovenští emigranti, kteří nabyli cizí občanství v letech 1948 až » ... a dál?

Produkt C.H.Beck Česká republika a dvojí občanství

C.H.Beck Česká republika a dvojí občanství - parametry

Název produktu: C.H.Beck Česká republika a dvojí občanství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 448 Kč
Maximální cena: 448 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.7 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.7
Podrobný popis:

Publikace Česká republika a dvojí občanství se zabývá problematikou státního občanství a poskytuje komentář k přehledu osob, které mohou mít legálně dvojí občanství. Co přináší publikace Česká republika a dvojí občanství? Kniha Česká republika a dvojí občanství podrobně rozebírá otázku přípustnosti souběžného výkonu cizího občanství vedle českého podle současné české právní úpravy a také podle předchozích právních úprav, které platily na území českých zemí od vzniku institutu státního občanství v roce 1811. Hlavním výstupem je okomentované vymezení hlavních kategorií osob, které mohou mít legálně dvojí občanství: manželky a manželé cizinců, děti ze smíšených rodin, čeští občané na Slovensku, českoslovenští emigranti, kteří nabyli cizí občanství v letech 1948 až 1990, část potomků tzv. „neodsunutých“ osob (po roce 1945). Pro koho je publikace Česká republika a dvojí občanství určena? Publikace Česká republika a dvojí občanství je určena jako pomůcka matrikám a správním úřadům, které se problematikou státního občanství zabývají. Rovněž studentům právnických fakult (zejména oborů ústavního, správního a mezinárodního práva) a také zájemcům z řad nejširší veřejnosti, kterým by měla pomoci k přehledné orientaci v dynamicky se rozvíjejícím právním institutu, který v posledních dvanácti letech doznal významných změn. kniha, Česká republika a dvojí občanství, Beckova edice právní instituty, František Emmert, C.H.BECK František EmmertC.H.BECK 2011, edice Beckova edice právní institutyKniha, čeština, 116 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.