Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen C. C. Hunter: Proměněna za soumraku

Próza - beletrie

C. C. Hunter: Proměněna za soumraku cena od 0 Kč

C. C. Hunter: Proměněna za soumraku

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : C.C. Hunter, Proměněna za soumraku je třetí díl série Údolí stínů od C. C. Hunter . Některé starosti, které Kylie má, jsou pro šestnáctileté holky úplně běžné. Tak například se neumí rozhodnout, jestli má chodit s Derekem nebo má raději Lucase. A protože má ráda oba, prostě neví, který z nich je ten pravý a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

C. C. Hunter: Proměněna za soumraku - parametry

Název produktu: C. C. Hunter: Proměněna za soumraku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : C.C. Hunter, Proměněna za soumraku je třetí díl série Údolí stínů od C. C. Hunter . Některé starosti, které Kylie má, jsou pro šestnáctileté holky úplně běžné. Tak například se neumí rozhodnout, jestli má chodit s Derekem nebo má raději Lucase. A protože má ráda oba, prostě neví, který z nich je ten pravý a nejraději by chodila s oběma. Bohužel musí řešit mnoho dalších, už ne tak příjemných věcí, jako je výběr kluka. Zjistila, že má neobvyklé pocity a probouzejí se její schopnosti. Jen nikdo neví, jak ji to změní a k čemu její proměna povede. Odkud se vzalo její zvláštní nadání a kdo je tedy její skutečná rodina? Kylie umí hovořit s duchy a ti ji často žádají o pomoc s řešením záležitostí, které sami nezvládnou. Nejhorší ovšem je, když pomoc potřebuje duch, který trpí amnézií. Nic neví a nic si nepamatuje, ví jen, že Kylie je ta pravá, která by mohla pomoci. Návštěva ducha může znamenat i to, že někde někdo trpí a možná je i v ohrožení života. Kylie se snaží vyřešit tuto hádanku a zároveň přemýšlí, jestli pátrat nebo nepátrat po minulosti své rodiny. Některá tajemství totiž mají obrovský vliv. jamile je odhalíte, můžou vám navždy změnit život. Jak se Kylie rozhodne a kam ji to odvede se dočtete v napínavém příběhu Proměněna za soumraku . Druh sortimentu : Kniha, Proměněna za soumraku, Jazyk : Čeština, Počet stran : 440 Originální komiks kreslíře Antonína Šplíchala určený i pro dospělé, kteří nezestárli, vytvořený v roce 1972 a poprvé publikovaný až nyní po 40 letech! Tři mušketýři jsou tak žánrově i třetími mušketýry - po literární a filmové podobě - nyní v komiksu. Kreslený seriál na motivy populárního příběhu Alexandra Dumase, v poloze lehké mystifikace nazíraný prizmatem obyčejného současníka totalitní reality 70. let, transponuje klasické heroické historky do nám blízké ironické pseudoreality, v níž se mohlo stát skutečně cokoliv... Tento kreslený obrázkový seriál byl původně určen pro vnitřní strany obálek Ostravského kulturního zpravodaje, kde vyšel i unikátní komiks Výprava ze Sixie stejného scenáristy Miloše Poláška nakreslený Kájou Saudkem, po jehož originálech se stále pátrá. V roce 1972 však již postupující „normalizace“ pokročila natolik, že vydání komiksu bylo pro absenci třídně uvědomělých prvků zakázáno. Inscenovaná realita sice počíná v XVII. století, ale dál, než do roku 1972 snad nesahá... Pokud by ovšem nostalgie nad našimi mizejicími hrdiny byla natolik silná, že by si vyžadovala pokračování jejich dobrodružství, jistě by se zúčastnění autoři vyrovnali s nutností publikovat jejich osudy i po dalších 20 letech. Proměněna za soumraku (Údolí stínů 3) - C.C. Hunter. Vstupte do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi. Kempu, kde přátelství a láska nezná hranic. Vejděte do magického světa, který vás zcela pohltí… Kylie stále touží dopátrat se pravdy, kde je její místo ve společnosti. Kam patří? Jakým zvláštním nadáním oplývá? Kdo je její skutečná rodina? Otázky, které se jí honí hlavou, jí nedávají sp


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.