Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Být či nebýt matkou

Knihy naučná literatura

Být či nebýt matkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Jedna ze dvou knih úvah žen a mužů s odlišným kulturním a sociálním zázemím, kteří se zamýšlejí nad důvody, které vedly k tomu, že se nestali biologickými rodiči. Knihy problematizují tradiční chápání mateřství a otcovství jako povinných rolí a ukazují dobrovolnou i nedobrovolnou bezdětnost jako příležitost, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Jaké má kniha
Být či nebýt matkou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Být či nebýt matkou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Jedna ze dvou knih úvah žen a mužů s odlišným kulturním a sociálním zázemím, kteří se zamýšlejí nad důvody, které vedly k tomu, že se nestali biologickými rodiči. Knihy problematizují tradiční chápání mateřství a otcovství jako povinných rolí a ukazují dobrovolnou i nedobrovolnou bezdětnost jako příležitost, jak rozšířit význam pojmu rodičovství o péči, kterou prokazujeme lidem, které máme rádi. ... a dál?

Produkt Být či nebýt matkou

Být či nebýt matkou - parametry

Název produktu: Být či nebýt matkou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedna ze dvou knih úvah žen a mužů s odlišným kulturním a sociálním zázemím, kteří se zamýšlejí nad důvody, které vedly k tomu, že se nestali biologickými rodiči. Knihy problematizují tradiční chápání mateřství a otcovství jako povinných rolí a ukazují dobrovolnou i nedobrovolnou bezdětnost jako příležitost, jak rozšířit význam pojmu rodičovství o péči, kterou prokazujeme lidem, které máme rádi. Druhá kniha se nazývá Být či nebýt otcem. Výpovědi v této knize sou pozoruhodné nejen ochotou autorek otevřeně hovořit o svých nejinternějších ptožitcích, jež se týkají partnerské intimity či proměn ve vztahu k vlastnímu tělu, ale především důrazným poukazem na to, že soudobá společnost nahlíží na mateřství v přísně nastavených normách... kniha, Být či nebýt matkou, O životě bez dětí, VOLVOX GLOBATOR


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.