Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ)

Knihy

Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Poutavá barevná učebnice českého jazyka, která srozumitelným a zábavným způsobem provází druháčky učivem mluvnice a slohu. Učebnice umožňuje osvojení si učiva prostřednictvím velkého množství různorodých úkolů, zábavných cvičení a názorných i vtipných obrázků. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 125 Kč

Poutavá barevná učebnice českého jazyka, která srozumitelným a zábavným způsobem provází druháčky učivem mluvnice a slohu. Učebnice umožňuje osvojení si učiva prostřednictvím velkého množství různ ... a dál?

Produkt Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ)

Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ) - parametry

Název produktu: Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - učebnice (2. ročník ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poutavá barevná učebnice českého jazyka, která srozumitelným a zábavným způsobem provází druháčky učivem mluvnice a slohu.

Učebnice umožňuje osvojení si učiva prostřednictvím velkého množství různorodých úkolů, zábavných cvičení a názorných i vtipných obrázků.

Učebnicí žáčky netradičně provází šestice skřítků (jeden z nich je známý Kouzelník ze Slabikáře), každý ze skřítků má v učebnici určenou svou „oblast působení“ v rámci českého jazyka.

Funkcí skřítků v učebnici je tedy kromě motivující interaktivní a hravé komunikace se žáky i základní nenásilné strukturování jazykovědy.

Skřítkové komunikují s dětmi prostřednictvím „bublin“, které uvádějí mnohé úkoly a vysvětlují nové učivo.

Slohové lekce (zařazené mezi jednotlivými mluvnickými kapitolami) jsou zaměřené na rozmluvení žáků a rozvoj řečových dovedností, užívání spisovného jazyka, volbu vhodných vyjadřovacích prostředků, rozšiřování slovní zásoby, rozvoj myšlení a fantazie.

S doložkou MŠMT.

Hlavním záměrem při zpracování nové řady učebnic bylo efektivně skloubit současné požadavky i nároky na vzdělávání a moderní trendy ve výuce českého jazyka spolu s poutavostí učebního materiálu pro učitele i žáky. Při tvorbě byly zohledňovány požadavky učitelů z praxe tak, aby učebnice umožňovaly efektivní a zábavnou práci v kolektivu rozdílně nadaných žáků s nejrozmanitějšími zájmy a problémy.

Řada učebnic je zpracována s ohledem na návaznost učiva mezi jednotlivými ročníky. Učebnice jsou tvořeny podle vzdělávacího programu Základní škola a Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Český jazyk pro 2.ročník ZŠ - Učebnice - Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.. Český jazyk pro 2.ročník ZŠ - Učebnice - Burianová H., Jízdná L., Tarábková M. od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.