Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ)

Knihy

Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit volně navazuje na učebnici českého jazyka, ale je vhodný i k doplnění učebnic češtiny pro 2. ročník ZŠ od jiných nakladatelství. Obsahuje velké množství různorodých úkolů a zábavných cvičení k procvičování učiva mluvnice a slohu, při kterých se děti nebudou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 61 Kč

Pracovní sešit volně navazuje na učebnici českého jazyka, ale je vhodný i k doplnění učebnic češtiny pro 2. ročník ZŠ od jiných nakladatelství. Obsahuje velké množství různorodých úkolů a zábavnýc ... a dál?

Produkt Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ)

Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ) - parametry

Název produktu: Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.: Český jazyk - prac. sešit (2. ročník ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 61 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit volně navazuje na učebnici českého jazyka, ale je vhodný i k doplnění učebnic češtiny pro 2. ročník ZŠ od jiných nakladatelství.

Obsahuje velké množství různorodých úkolů a zábavných cvičení k procvičování učiva mluvnice a slohu, při kterých se děti nebudou nudit, nechybí doplňovačky, křížovky, rébusy, v nichž žáci vyplňují, dopisují, spojují, řeší úkoly, vybarvují i kreslí.

Díky přehlednému řazení úkolů do kapitol podle mluvnických celků učitel snadno vyhledá vhodné úkoly k probíranému učivu.

Pracovní sešit je vhodný na společnou práci ve třídě, na samostatnou práci a také na domácí přípravu žáčků.

S doložkou MŠMT.

Hlavním záměrem při zpracování nové řady učebnic bylo efektivně skloubit současné požadavky i nároky na vzdělávání a moderní trendy ve výuce českého jazyka spolu s poutavostí učebního materiálu pro učitele i žáky. Při tvorbě byly zohledňovány požadavky učitelů z praxe tak, aby učebnice umožňovaly efektivní a zábavnou práci v kolektivu rozdílně nadaných žáků s nejrozmanitějšími zájmy a problémy.

Řada učebnic je zpracována s ohledem na návaznost učiva mezi jednotlivými ročníky. Učebnice jsou tvořeny podle vzdělávacího programu Základní škola a Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Český jazyk pro 2.ročník ZŠ - Pracovní sešit - Burianová H., Jízdná L., Tarábková M.. Český jazyk pro 2.ročník ZŠ - Pracovní sešit - Burianová H., Jízdná L., Tarábková M. od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.