Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva

Noty a zpěvníky

Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva

Hodnocení: 1x
  • 4

Materiál shrnutý v HOUSLOVÝCH KNÍŽKÁCH 1–5 nabízí variantu k metodice většiny houslových škol – osvojování hry ve 3. poloze od samého počátku studia. Tento postup je z řady hledisek přirozenější a zdravější cestou k mnoha prvkům houslové techniky. Učební materiály sledují nové aktuální trendy výuky houslové hry v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.66667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva koupíte i tady

Specifikace Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 155 Kč

Titul Houslová knížka pro radost 3 • Je doplňkovým přednesovým materiálem ke knížce 1 a 2. Obsahuje repertoár s klavírem výhradně ve 3. poloze bez výměn, vhodný pro první pódiové zkušenosti. • Čtyři oddíly (ve stylu folkloru, baroka, klasicismu, romantismu) zahrnují 14 skladbiček, seřazených od nejsnazších po náročnější. • Nabízí samostatný sešit klavírních doprovodů. ... a dál?

Produkt Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva

Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva - parametry

Název produktu: Bublová Eva: Houslová knížka 3 - Bublová Eva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 185 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Materiál shrnutý v HOUSLOVÝCH KNÍŽKÁCH 1–5 nabízí variantu k metodice většiny houslových škol – osvojování hry ve 3. poloze od samého počátku studia. Tento postup je z řady hledisek přirozenější a zdravější cestou k mnoha prvkům houslové techniky. Učební materiály sledují nové aktuální trendy výuky houslové hry v úzkém propojení s poznáváním hudební teorie, byly oceňovány a doporučovány mj. houslovým virtuozem Josefem Sukem. Knížky lze využít jak pro úplné začátečníky (jako samostatnou „houslovou školičku“), tak pro děti, které již hrají v 1. poloze (v kombinaci s jakoukoli školou).

  • Autorka EVA BUBLOVÁ je absolventkou Pražské konzervatoře (Josef Micka) a Akademie múzických umění (Václav Snítil). Její dlouholetá pedagogická praxe se vyznačuje zejména přirozeným rozvíjením pohybových dovedností a úsilím o komplexnost hudebního vývoje dítěte. Titul Houslová knížka pro radost 3
  • Je doplňkovým přednesovým materiálem ke knížce 1 a 2. Obsahuje repertoár s klavírem výhradně ve 3. poloze bez výměn, vhodný pro první pódiové zkušenosti.
  • Čtyři oddíly (ve stylu folkloru, baroka, klasicismu, romantismu) zahrnují 14 skladbiček, seřazených od nejsnazších po náročnější.
  • Nabízí samostatný sešit klavírních doprovodů. Houslová knížka pro radost od Evy Bublové a Vladimíra Roubala obsahuje přednesové skladby ve 3. poloze (klavírní doporovdy).

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.