Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva

Noty a zpěvníky

Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva

Hodnocení: 1x
  • 4

Většina houslových škol pro začátečníky se po značnou dobu omezuje na 1. polohu v přesvědčení, že je výhodné všechny prvky hry zvládnout nejprve v ní. Materiál shrnutý v houslových knížkách Evy Bublové, sestavený během mnoha let intenzivní práce autorky s malými houslisty, nabízí obohacení výuky o důležitý článek, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.66667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva koupíte i tady

Specifikace Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 215 Kč

Většina houslových škol pro začátečníky se po značnou dobu omezuje na 1. polohu v přesvědčení, že je výhodné všechny prvky hry zvládnout nejprve v ní. Materiál shrnutý v houslových knížkách Evy Bublové, sestavený během mnoha let intenzivní práce autorky s malými houslisty, nabízí obohacení výuky o důležitý článek, kterým je osvojování hry ve 3. poloze od samého počátku studia. Tento metodický postup je z mnoha hledisek (zejména anatomického, motorického a psychomotorického) přirozenější a zdravější cestou k mnoha » ... a dál?

Produkt Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva

Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva - parametry

Název produktu: Bublavá Eva: Houslová knížka 2 - Bublová Eva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 301 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Většina houslových škol pro začátečníky se po značnou dobu omezuje na 1. polohu v přesvědčení, že je výhodné všechny prvky hry zvládnout nejprve v ní. Materiál shrnutý v houslových knížkách Evy Bublové, sestavený během mnoha let intenzivní práce autorky s malými houslisty, nabízí obohacení výuky o důležitý článek, kterým je osvojování hry ve 3. poloze od samého počátku studia. Tento metodický postup je z mnoha hledisek (zejména anatomického, motorického a psychomotorického) přirozenější a zdravější cestou k mnoha prvkům houslové techniky. Materiál shrnutý v HOUSLOVÝCH KNÍŽKÁCH 1–5 nabízí variantu k metodice většiny houslových škol – osvojování hry ve 3. poloze od samého počátku studia. Tento postup je z řady hledisek přirozenější a zdravější cestou k mnoha prvkům houslové techniky. Knížky lze využít jak pro úplné začátečníky (jako samostatnou „houslovou školičku“), tak pro děti, které již hrají v 1. poloze (v kombinaci s jakoukoli školou). Autorka EVA BUBLOVÁ je absolventkou Pražské konzervatoře (JosefMicka) a Akademie múzických umění (Václav Snítil). Její dlouholetá pedagogická praxe se vyznačuje zejména přirozeným rozvíjením pohybových dovedností a úsilím o komplexnost hudebního vývoje dítěte.KNÍŽKA 1 a 2
  • Obsahuje materiál pro hru levé ruky ve 3. poloze na nejnižším stupni výuky. Originální metodou uvádí také do základů smyčcové techniky.
  • Dbá důsledně o prolínání praktické hry s osvojováním teoretického minima.
  • Kromě dovedností čistě technických, intonačních a zvukových se snaží položit základy k cítění fráze a dynamiky, rozvíjet emoce dítěte a probouzet fantazii.
  • Žádá nejlépe stoprocentní hru zpaměti, poskytuje podněty ke stálému zpěvu z not.
  • Pracuje s krátkými písničkami, říkadly nebo skladbičkami místo nezáživných cvičení.
  • Ve spolupráci s ilustrátorkou dává dětem do rukou nejen „noty na hraní“, ale také inspiraci k hovorům o hudbě, k přemýšlení, k otázkám a hledání odpovědí. Eva Bublová působí pedagogicky v Hudební škole hlavního města Prahy a na hudebním Gymnáziu Jana Nerudy v Praze. Je absolventkou Pražské konzervatoře (třída prof. Dr. Josefy Micky) a Akademie múzických umění (prof. Václav Snítil) a kurzů Michaila Vajmana a Zachara Brona. K celoživotním tématům její pedagogické práce patří především úsilí o komplexnost hudebního vývoje dítěte, o sepětí nástrojové praxe a hudební teorie a snaha o stálou přítomnost a soulad emocionální a racionální složky při hře (práce s krásou zvuku, s frázováním, dynamikou, stylem).Odkaz na stránky: http://www.houslovaknizka.cz/ Houslová knížka 2 - Bublová Eva - Bublavá Eva

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.