Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Bryan Peterson: Naučte se používat expoziční čas kreativně

Knihy

Bryan Peterson: Naučte se používat expoziční čas kreativně cena od 0 Kč

Bryan Peterson: Naučte se používat expoziční čas kreativně

Hodnocení: 1x
  • 4

NAUČTE SE POUŽÍVAT EXPOZIČNÍ ČAS KREATIVNĚ - Bryan Peterson . Bryan Peterson ve své nové knize učí fotografovat akční scény plné pohybu, ukazuje, jak přidat pohyb do příliš klidných záběrů a vysvětluje práci s expozičním časem při snímání nočních fotografií nebo snímků pořizovaných při nízké hladině osvětlení. Nová ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Bryan Peterson: Naučte se používat expoziční čas kreativně - parametry

Název produktu: Bryan Peterson: Naučte se používat expoziční čas kreativně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NAUČTE SE POUŽÍVAT EXPOZIČNÍ ČAS KREATIVNĚ - Bryan Peterson . Bryan Peterson ve své nové knize učí fotografovat akční scény plné pohybu, ukazuje, jak přidat pohyb do příliš klidných záběrů a vysvětluje práci s expozičním časem při snímání nočních fotografií nebo snímků pořizovaných při nízké hladině osvětlení. Nová kniha Bryana Petersona vychází téměř současně s původní anglickou předlohou. Autor, který si získal desetitisíce českých čtenářů, pro svoji jedinečnou schopnost hovořit o fotografování lehce, s nadhledem, ale přitom výstižně a přesvědčivě díky obrovským praktickým zkušenostem, nezklame své příznivce ani v této publikaci. Práci s rychlostí závěrky (expozičním časem) předvádí na řadě nejrůznějších ukázek: od zmrazení pohybu při velmi krátkých expozičních časech, přes působivé snímky, kde je pohyb naznačen rozmazáním při dlouhých časech, až po vytváření fantastických kreací při dlouhých časech za pomocí zoomování nebo třeba pohybem fotoaparátu. Předvádí a vysvětluje postupy, kterými je možné prodloužit nebo naopak zkrátit expoziční čas pro dosažení záměru fotografa, zabývá se citlivostí ISO, možností použití filtrů a mnoha dalšími otázkami, které přímo souvisejí s kreativním využitím rychlosti závěrky. Část knihy se věnuje i fotografování při nízké hladině osvětlení (Low-light) – noční snímky měst, snímky krajiny osvětlené blesky nebo vytváření zajímavých efektů s různými zdroji světla. Kniha je určena všem zájemcům o fotografování, ať již jako učebnice základních technik nebo jako inspirace díky mnoha doprovodným fotografiím. Obsah: Úvod; Expoziční čas – fakta a mýty; Jedna scéna, šest správných expozic; Krajní možnosti; Tajemství ISO odhaleno; Vysoká a střední rychlost závěrky; Zmrazení akce; Umění zpomalit; Výroba deště: pouhá 1/60 s; Protisvětlo bez siluety; Pomalé rychlosti závěrky; Panning: 1/30, 1/15, 1/8 a 1/4 sekundy; Naznačení pohybu – se stativem; „Kreslení“ závěrkou; Jednoduché zoomování; Připevněte aparát k… Západ slunce a nízká hladina světla: 1 s a více Fotografujeme duchy a anděly; Zaměřeno na expozici; Vyvážení bílé; Dlouhé expoziční časy a synchronizace blesku; Filtry; Formát RAW: „anti“ ND filtr; Kompozice; Základy; Zaplňte rámeček; Ponechejte akci prostor; Pravidlo třetin; Práce v diagonále; Vytěžení tématu. NAUČTE SE POUŽÍVAT EXPOZIČNÍ ČAS KREATIVNĚ - Bryan Peterson od nakladatelství Zoner Press v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.