MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bruno Ferrero: Šťastní rodiče

Knihy naučná literatura

Bruno Ferrero: Šťastní rodiče cena od 0 Kč

Bruno Ferrero: Šťastní rodiče

Hodnocení: 1x
  • 4

Křesťanská výchova podle Dona Boska ANOTACE: Kniha známého autora uvádí do výchovného stylu slavného ''otce a učitele mládeže'' Dona Bosca. V krátkých kapitolách se dozvídáme, jak by rodiče měli vést děti k vzájemné komunikaci, radosti ze hry a sportu, střízlivému zacházení se sdělovacími prostředky, k rozumnému ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Bruno Ferrero: Šťastní rodiče - parametry

Název produktu: Bruno Ferrero: Šťastní rodiče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Křesťanská výchova podle Dona Boska ANOTACE: Kniha známého autora uvádí do výchovného stylu slavného ''otce a učitele mládeže'' Dona Bosca. V krátkých kapitolách se dozvídáme, jak by rodiče měli vést děti k vzájemné komunikaci, radosti ze hry a sportu, střízlivému zacházení se sdělovacími prostředky, k rozumnému využití volného času. Knihu lze číst jakorádce pro život v rodině nebo jako duchovní inspiraciv běžném životě. OBSAH: Děti jsou jako gumové balonky Volba výchovného systému Jako pro ryby voda Rodinný duch Dobrá parta Je důležité, aby rodiče drželi pospolu Potřeba stále se do sebe znovu zamilovávat Rodiče jsou také pár Poslání být matkou Maminka jako Markéta Tatínek jako Bůh Postava otce Když rodiče prohrávají Jak zařídit rodinné ovzduší „Prosím tě, mohl bys mě chvilku poslouchat?“ Naslouchat dětem je obtížné Někdy mluví… A říkají zajímavé věci Hitparáda rodinné lásky Slova, která je potřeba říkat Opěrné sloupy pro život Poskytnutí výchozích bodů Kostra, kterou vyzkouší společnost Výchova k hodnotám Mistrovské dílo Nejdůležitější vlastnosti Co mohou dát jen rodiče Sebedůvěra „Tak už se jednou rozhodni!“ Schopnost rozhodování Milovaný vetřelec Televize a rodina Systém tří C Preventivní disciplína Nenechte je na pochybách o své lásce Umění dětem vyhubovat A tak není poražených Metoda pro vzájemný rozhovor Kde se vdechuje láska Potřeba naučit se odpouštět Usměrnění síly Agresivní děti? Superman je hrdinou jen na papíře Výchova k bolesti Zloději dětství Prostředí Učiňte je silnými a statečnými Ctnost síly Jak být sám svým vyrovnaným pánem Ctnost střídmosti Rušivý element Škola Malí mučedníci Násilí ve škole Umění rozvíjet inteligenci Samostatné myšlení Chléb, láska a fantazie Podpora tvořivosti Strategie pokladničky Děti a peníze Když jsou děti smutné Děti pod tlakem „A proč já nesmím?“ Jak překonat konformismus Jedna rychlost navíc Výchova k optimismu Vnitřní formace Náboženská výchova Velké setkání Při mši se vychovává rodina Tři malé velké momenty Každodenní výchova Kouzelné dny Svátky v rodině Divné cvičení Má se mluvit o smrti? „Tatínku, maminko, nechte mě snít!“ Emoční inteligence V kleci vrabčáci umírají Výchova s přírodou Nejdůležitější činnost v dětství Jak je důležité si hrát Domov, sladký domov Jak je důležité rodinné bydlení Rodičovský test Známe jeden druhého? Křesťanská výchova podle Dona Boska - PORTÁL - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 152 str. - ISBN: 80-7178-937-2 Bruno FerreroKřesťanská výchova podle Dona BoskaPORTÁL 2004Kniha, čeština, 152 stran


Přidat recenzi pro Bruno Ferrero: Šťastní rodiče

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.