Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Brufen Sirup 100 ml

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Brufen Sirup 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

snižuje horečku a tlumí projevy zánětu a bolest. Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica Indikační skupina Antipyretikum, analgetikum, antirevmatikum. Charakteristika Brufen obsahuje léčivou látku ibuprofen, která snižuje horečku a tlumí projevy zánětu a bolest. Indikace Brufen sirup se užívá: * k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Brufen Sirup 100 ml

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ABBOTT
Nejnižší cena 80 Kč

kód SÚKL: 0099580 snižuje horečku a tlumí projevy zánětu a bolest. Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica Indikační skupina Antipyretikum, analgetikum, antirevmatikum. Charakteristika Brufen obsahuje léčivou látku ibuprofen, která snižuje horečku a tlumí projevy zánětu a bolest. Indikace Brufen sirup se užívá: * k účinnému snižování horečky (především u dětí od 6 měsíců); * k léčbě mírné a střední bolesti, např. hlavy, zubů, pooperační bolesti; * při bolestech svalů a kloubů, » ... a dál?

Produkt Brufen Sirup 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Brufen Sirup 100 ml - parametry

Název produktu: Brufen Sirup 100 ml
Výrobce: ABBOTT
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 80 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

snižuje horečku a tlumí projevy zánětu a bolest. Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica Indikační skupina Antipyretikum, analgetikum, antirevmatikum.

Charakteristika Brufen obsahuje léčivou látku ibuprofen, která snižuje horečku a tlumí projevy zánětu a bolest.

  • Indikace Brufen sirup se užívá:
  • k účinnému snižování horečky (především u dětí od 6 měsíců);
  • k léčbě mírné a střední bolesti, např. hlavy, zubů, pooperační bolesti;
  • při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění;
  • jako doplňková léčba horečnatých onemocnění a při akutním zánětu středouší;
  • na doporučení lékaře při revmatických onemocněních. Kontraindikace Přípravek se nesmí užívat při přecitlivělosti na ibuprofen nebo jinou složku přípravku, při vředu v zažívacím ústrojí, při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné protizánětlivé léky, která se projevuje jako kopřivka nebo průduškové astma. Dále se nesmí užívat při aktivním vředu žaludku nebo dvanáctníku, při poruchách krvetvorby nebo poruchách krevní srážlivosti. Nepodává se dětem do 6 měsíců a dětem vážícím méně než 7 kg. Přípravek nesmí užívat ženy ve 3. třetině těhotenství a pouze na doporučení lékaře ho užívají ostatní těhotné a kojící ženy.

Nežádoucí účinky Po podání ibuprofenu se mohou objevit nežádoucí účinky, jako např. mírné a přechodné poruchy trávení, bolesti břicha nebo vyrážka, které po vysazení léku mizí. Zcela ojediněle se mohou objevit otoky končetin. Při případném výskytu nežádoucích účinků nebo jiné neobvyklé reakce se poraďte s lékařem. Při vzniku kopřivky, otoků v obličeji, obtížném dýchání nebo černě zbarvené stolici vyhledejte okamžitě lékaře.

Interakce Váš lékař by měl být informován o všech lécích, které Vy nebo Vaše dítě v současné době užíváte. Než začnete současně s přípravkem Brufen užívat nějaký jiný i volně prodejný lék, poraďte se s lékařem a bez porady s ním ho neužívejte. Účinky přípravku Brufen a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Kyselina acetylsalicylová a jiné protizánětlivé léky a kortikoidy zvyšují riziko vzniku nežádoucích účinků v oblasti zažívacího ústrojí včetně krvácení a vzniku žaludečního vředu. Ibuprofen může zvýšit hladinu lithia, digoxinu a fenytoinu (léku užívaného k léčbě epilepsie) v krvi a tím zvýšit jejich nežádoucí účinky. Ibuprofen může snižovat účinek léků používaných k léčení vysokého krevního tlaku a močopudných léků. Ibuprofen snižuje účinek léků snižujících hladinu kyseliny močové v krvi (např. probenecid, sulfinpyrazon).

Dávkování a způsob podání Pokud lékař neurčí jinak, platí následující dávkování: Děti

Obvyklá denní dávka je 20 mg/kg tělesné hmotnosti.

Při horečnatých stavech a mírné bolesti se Brufen sirup dávkuje podle věku dítěte

6 měsíců - 2 roky 1 malá odměrka (2,5 ml) po 4-6 hodinách 3-4 krát denně

3 roky - 12 let 1 velká odměrka (5 ml) po 4-6 hodinách 3-4 krát denně.

V ostatních případech a u juvenilní artritidy se doporučuje dávka do 40 mg/kg tělesné hmotnosti.

U dětí do


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.