MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Ostatní hračky

Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Hodnocení: 1x
  • 4

Traktor Fendt Favorit 926 s čelním nakladačem a přívěsem 01169 BRUDER   Model traktoru se sklápěcím přívěsem (valníkem) a čelním nakladačem (lžící). Specifikace lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER ovládá se buď volantem uvnitř, anebo druhým - prodlouženým volantem, který je součástí balení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.33

Filtrovat: i

Srovnání cen Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Specifikace Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce BRUDER
Nejnižší cena 799 Kč

Traktor Fendt Favorit 926 s čelním nakladačem a přívěsem 01169 BRUDER   Model traktoru se sklápěcím přívěsem (valníkem) a čelním nakladačem (lžící). Specifikace lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER ovládá se buď volantem uvnitř, anebo druhým - prodlouženým volantem, který je součástí balení prodloužený volant se zasune do stávajícího volantu skrze otvor ve střeše, což příjemně usnadňuje ovládání stroje automaticky výklopná zadní stěna valníku funkční, odnímatelný čelní nakladač traktor s » ... a dál?

Produkt Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem - parametry

Název produktu: Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem
Výrobce: BRUDER
Minimální cena: 799 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Traktor Fendt Favorit 926 s čelním nakladačem a přívěsem 01169 BRUDER

 

Model traktoru se sklápěcím přívěsem (valníkem) a čelním nakladačem (lžící). Specifikace lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER

ovládá se buď volantem uvnitř, anebo druhým - prodlouženým volantem, který je součástí balení

prodloužený volant se zasune do stávajícího volantu skrze otvor ve střeše, což příjemně usnadňuje ovládání stroje

automaticky výklopná zadní stěna valníku

funkční, odnímatelný čelní nakladač

traktor s přívěsem byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému traktoru s přívěsem jako věrná plastová kopie

jde o velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů

precizní výrobek bez jakýchkoli otřepů či přetoků

vyrobeno z vysoce kvalitního ABS plastu - pružného plastu s lesklým povrchem   

Parametry měřítko: 1:16

rozměry traktoru: 28,5 x 16,5 x 17,5 cm

rozměry přívěsu: 39 x 17 x 14,5 cm

rozměry nakladače: 23,5 x 12,3 x 11 cm

doporučený věk: 3+

materiál: ABS plast Bruder 01169 Traktor Fendt Favorit 926 s přívěsem a přední lžící Traktor Fendt Favorit 926 je jedním z detailně zpracovaných modelů v měřítku 1:16. Kluci mohou traktor ovládat pomocí volantu či prodlouženého volantu. Stačí když ho zasunou skrze střešní otvor a mohou traktor ovládat snadněji. Traktor je kombinovatelný s figurkami Bworld. Funkčnost a skladba traktoru: sklopný valník funkční čelní nakladač otevíratelná kapota motoru

Kupte Vašemu chlapci klasický zemědělský stroj jakým je traktor! Vhodné pro děti od 3 let

Materiál: ABS plast

Měřítko: 1:16

Rozměry traktoru: 28,5 x 16,5 x 17,5 cm

Rozměry lžíce: 23,5 x 12,3 x 11 cm

Rozměry vleku: 39 x 17 x 14,5 cm

Rozměry balení: 67 x 18 x 22 cm

Země původu: Německo Bruder 1169 Traktor Fendt Favorit s čelním nakladačem a vlekem je speciální limitovaná sada. Součástí tohoto setu je Bruder Traktor Fendt Favorit 926 s čelním nakladačem a přívěs za velmi výhodnou cenu. Traktor FENDT Favorit 926 s čelním nakladačem je model s propracovanými detaily a s mnoha funkcemi. Má otevíratelný motorový prostor, výškově nastavitelné závěsné zařízení, funkční řízení - součástí je druhý volant s delším ramenem, který se zasune výsuvným otvorem ve střeše do stávajícího volantu a tím velmi usnadní ovládání stroje. Součástí je také dvounápravový přívěs, který je vybaven opěrnou nohou pro lepší stabilitu celého vozu a nechybí měkké profilové pneumatiky. Sklápěcí vůz lze také zapojit ke všem traktorům Profi série.


Přidat recenzi pro Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BRUDER Traktor Claas Nectis 267 s čelním nakladačem

BRUDER Traktor Claas Nectis 267 s čelním nakladačem

Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a valníkem Bruder 1998 Každý malý zemědělec potřebuje ke své práci kvalitní a pořádný traktor a právě takovým všestranným pomocníkem je Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a valníkem Bruder »

od 499 Kč

v 5 obchodech

BRUDER Traktor Fendt 926 se lžící

BRUDER Traktor Fendt 926 se lžící

Podobně jako všechny traktory je i tento model zhotoven věrně podle originálu. Je možné jej dovybavit dvoumontáží pneumatik a plně funkčním čelním nakladačem Traktor působí jako skutečný, je propracovaný do nejmenšího detailu.Krásný model traktoru s »

od 492 Kč

v 8 obchodech

Bruder Traktor Fendt 209 se lžící a valníkem

Bruder Traktor Fendt 209 se lžící a valníkem

Traktor Fendt 209 S s čelním nakladačem a přívěsem 01999 BRUDER   Model traktoru se sklápěcím přívěsem (valníkem) a čelním nakladačem (lžící).   Specifikace   lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER ovládá se buď volantem uvnitř, anebo »

od 488 Kč

v 5 obchodech

Bruder 2317

Bruder 2317

  • 4

Hračky |

Čelní nakladač BRUDER 2317 je nezbytným doplňkem pro každého zemědělce. Lze jej kombinovat se všemi traktory řady SUPER – PRO (série 2000). Připojení k traktoru je snadné.Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné »

od 138 Kč

v 6 obchodech

Bruder 2322

Bruder 2322

  • 4

Hračky |

Přídavná kola na traktory série 20xx. Červené disky jsou vyrobeny z ABS plastu, pláště z gumy. Zadní pneumatiky mají průměr 10,4cm a přední 8,5cm.Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí »

od 121 Kč

ve 4 obchodech

BRUDER náhradní volant

BRUDER náhradní volant

  • 4

Hračky |

BRUDER náhradní volant Náhradní prodloužený volant ke všem traktorům BRUDER, používá se pro ovládání traktorů po otevření střešního okna, zasunutím do stávajícího volantu. Značka Bruder, vyrobeno v Německu Věk: 3+ BRUDER 10310 (10310) 45001 - Náhradní »

od 30 Kč

ve 2 obchodech

Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Bruder Traktor FENDT Vario s čelním nakladačem a vozem

Traktor Fendt Favorit 926 s čelním nakladačem a přívěsem 01169 BRUDER   Model traktoru se sklápěcím přívěsem (valníkem) a čelním nakladačem (lžící). Specifikace lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER ovládá se buď volantem uvnitř, »

od 799 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.