Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE)

Knihy naučná literatura

Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Výklady Edgara Cayceho určené těm, kdož požádali o pomoc, ukrývají široké spektrum problémů a situací. Řada z nich se týká mezilidských konfliktů, vztahů mezi lidmi a světa kolem nich. Výklady tyto vztahy zhusta vysvětlují ve smyslu základních zákonů, jimiž je náš život řízen. Označují je jako "Univerzální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE) koupíte i tady

Specifikace Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 152 Kč

Proč je Váš život takový, jaký je a jak ho můžete změnit. Práve v této jedinečné publikaci, autor vyčerpávajícim spůsobem analyzuje a rozkrýva kauzální vztahy mezi zdanlivě vzájemně nesouvisejícim ... a dál?

Produkt Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE)

Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE) - parametry

Název produktu: Bruce McArthur: Miluj svůj život (CAYCE)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 230 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Výklady Edgara Cayceho určené těm, kdož požádali o pomoc, ukrývají široké spektrum problémů a situací. Řada z nich se týká mezilidských konfliktů, vztahů mezi lidmi a světa kolem nich. Výklady tyto vztahy zhusta vysvětlují ve smyslu základních zákonů, jimiž je náš život řízen. Označují je jako "Univerzální zákony". Výklady jsou zlatým dolem informací, jež nám umožňují pochopit, jak tyto zákony ovlivňují náš život. Ukazují nám, jak s jejich pomocí můžeme zlepšit kvalitu našeho života, naše vztahy s druhými lidmi. Vysvětlují, proč nevědomky přispíváme k našemu finančnímu úspěchu či neúspěchu, k mezilidským vztahům. Jinými slovy, informace týkající se univerzálních zákonů, odvozené z Cayceho výkladu, změnily můj život. Namísto toho, abych čelil problémům, s nimiž jsem se střetával s pocitem bezmoci, dopracoval jsem se k poznání, jak se s nimi vyrovant. Nejen že jsem začínal životu lépe rozumět, ale stal se pro mne o poznání radostnější. Uvědomil jsem si, že jsem vskutku podřízen univerzálním

zákonům ve všech fázích svého života a že tyto zákony jsou klíči, s jejichž pomocí mohu změnit svůj život. Bruce McArthur Preklad: Milan Židlický Z obsahu: Jak univerzální zákony ovlivňují váš život Zákon příčiny a následku Zákony růstu Zákony přítažlivosti Moc očekávání Zákony příčiny a následky Unikátní charakteristiky univerzálních zákonů Využívaní zákonů k utváření našeho osudu Hlavní zákon změny Proč jste zde Zákony týkající se našeho já Vědomě ovlivňujeme výsledky prostřednictvím hlavního zákona projevu Činíme správná rozhodnutí Hledání odpovědí na naše otázky Nalezení smyslu života Své ideály vytyčujeme v souladu s duchem Vnášení rovnováhy do našeho života Zákon názoru Nic není nemožné Zákony lásky Buďte zákonem Miluj svůj život - Edgar Cayce, Bruce McArthur od authora Edgar Cayce, Bruce McArthur a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Miluj svůj život Edgar Cayce - Proč je Váš život takový, jaký je a jak ho můžete změnit - Bruce McArthur. Proč je Váš život takový, jaký je a jak ho můžete změnit.

Práve v této jedinečné publikaci, autor vyčerpávajícim spůsobem

analyzuje a rozkrýva kauzální vztahy mezi zdanlivě vzájemně

nesouvisejícimi událostmi a vysvětluje, co podmíňuje náš harmonický

a smysluplný život. Seznamuje nás se zákony, jež jej ŕídí a s

jejichž pomocí můžeme zkrášlit jak vlastní život, tak i životy

našich blížních. Je to publikace, jež má všechny atributy, aby

radikálně změnila náš pohled na svět na náš život a na to, jak k

němu přistupujeme. Publikace: Miluj svůj život Edgar Cayce - Proč je Váš život takový, jaký je a jak ho můžete změnit - Bruce McArthur.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.